Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Pewnie chodzi o kolejny sezon w LKE i granie z półamatorami z Gibraltaru lub co gorsze - Z PIŁKARSKĄ PRZEPOTĘGĄ SAMSUNSPOR!!!11111 Co prawda ci BOGOWIE FUTBOLU mają 11 punktów straty do miejsca dającego LKE i 2 mecze do końca sezonu ale KTO WIE????
 
Odpowiedz
Górnik jutro zje Zagłębie jako przystawkę Smile
 
Odpowiedz
Po naszym remisie do walki o mistrza dołączył Raków
 
Odpowiedz
Nasz margines się wyczerpał teraz trzeba wszystko wygrać.
 
Odpowiedz
Czy wyczerpał to się okaże w środę wieczorem. Liczyłem jednak, że ten bufor zostawimy sobie na Radomiak i oby tak się wszystko potoczyło, że do Radomia pojedziemy z większym spokojem i zapasem na w razie „W”.
 
Odpowiedz
"Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba."

Tak pisałem 19. kwietnia. Bądźcie spokojni. Smile Żadna z innych drużyn nie osiągnie w tym sezonie tego pułapu punktowego.
Bez stresu możecie palić grilla dzisiaj, a jutro - po sobotnich meczach - gięta z ognia wjedzie już z radością.
 
Odpowiedz
Mam nadzieję, że masz rację. I gięta będzie jutro mega smakowała! Big Grin

Też właśnie liczyłem na bufor w sobotę.
 
Odpowiedz
(09-05-2026, 06:20)strzelisty jupiter napisał(a): "Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba."

Tak pisałem 19. kwietnia. Bądźcie spokojni. Smile Żadna z innych drużyn nie osiągnie w tym sezonie tego pułapu punktowego.
Bez stresu możecie palić grilla dzisiaj, a jutro - po sobotnich meczach - gięta z ognia wjedzie już z radością.

Amen
 
Odpowiedz
Jeszcze może się okazać że w przyszłym sezonie nie będzie problemu meczów zgodowych bo te zgody zwyczajnie spadną.
 
Odpowiedz
Lechia chyba dostała jakiś cynk że im te 5 punktów zwrócą Wink strasznie słabo grają ostatnio a dziś z Widzewem tragicznie.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości