Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa
Żyjesz w dziwnym świecie, w którym napastnik MUSI BYĆ kapitanem, a nowo sprowadzony napastnik MUSI MIEĆ z góry pewny plac. Nie dopuszczasz opaski w innych formacjach i rywalizacji o pierwszy skład. Właśnie to jest największym zaniechaniem na pozycji napastnika, że Ishakowi zapewniono wyjściową jedenastkę z urzędu. Od dawna nie ma z kim rywalizować, a tacy piłkarze się zwijają. Prędzej czy później. A powinno być tak: kilka meczy bez bramki i partolenie okazji za okazją tj. zjazd do bazy i w następnym meczu wchodzi inny, również jakościowy napastnik. Jak sprowadzasz - mówiąc wszem i wobec - dwójkę, ten drugi nigdy wyżej dupy nie podskoczy, bo prawdopodobnie zdecydowaną większość spotkań będzie zaczynał z ławki. O ile w ogóle.
 
Odpowiedz
No żyję.. bo muszę komuś tłumaczyć, że aby w zdaniu nie było pięć razy ,,Ishak" napisałem kapitan. Nie musi mieć opaski kapitan to osoba która ma charakter i to coś nawet bramkarz może to mieć.

To raz a dwa ale wtedy musisz mieć dwóch równorzędnych napastników a każdy piłkarz sprawdza gdzie idzie i kto gra na jego pozycji. Pewnie część z nich patrzy widzi Ishaka w ataku i daje sobie spokój.
 
Odpowiedz
Milic out do końca sezonu - kontuzja mięśnia przywodziciela.
 
Odpowiedz
Ali Gholizadeh oficjalnie przedłużył kontrakt
Niby do końca czerwca 2027
 
Odpowiedz
Ciekawi mnie czy jest tam jakiś zapis 1+1. Jeśli takiego zapisu nie ma to trochę dziwne, chyba, że mocno zjechali z wynagrodzenia.
 
Odpowiedz
Niby nie ma jednak. Niby siądą znów do rozmów po sezonie.
 
Odpowiedz
No to znaczy ze to tylko medialna szopka bo realnie to kontrakt na leczenie. Nie wierzę że zagra w przyszłym sezonie cokolwiek.
 
Odpowiedz
Zagra, spokojnie. Trzeba będzie wiosną odrabiać straty po grze w Lidze Mistrzów.. Dla mnie wystarczy by wiosną znów wybatożył Legię
 
Odpowiedz
Wszystko będzie zależało od kiedy wróci.
 
Odpowiedz
Włodar i Janczyk piszą/mówią, że kontrakt jest korzystny dla obu stron. To znaczy, że Ali wróci do solidnej pensji jak wróci do kadry meczowej (czyli pewnie realnie przełom marca/kwietnia 2027). A dopóki będzie rehabilitacja to jakaś skromna podstawa i opłata za rehabilitację. Win-Win. Dobry ruch ze strony włodarzy Lecha. Nie wróci na ostatnie 6 meczów w dobrej formie i dołoży wtedy kilka bramek/asyst.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 9 gości