Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Żyjesz w dziwnym świecie, w którym napastnik MUSI BYĆ kapitanem, a nowo sprowadzony napastnik MUSI MIEĆ z góry pewny plac. Nie dopuszczasz opaski w innych formacjach i rywalizacji o pierwszy skład. Właśnie to jest największym zaniechaniem na pozycji napastnika, że Ishakowi zapewniono wyjściową jedenastkę z urzędu. Od dawna nie ma z kim rywalizować, a tacy piłkarze się zwijają. Prędzej czy później. A powinno być tak: kilka meczy bez bramki i partolenie okazji za okazją tj. zjazd do bazy i w następnym meczu wchodzi inny, również jakościowy napastnik. Jak sprowadzasz - mówiąc wszem i wobec - dwójkę, ten drugi nigdy wyżej dupy nie podskoczy, bo prawdopodobnie zdecydowaną większość spotkań będzie zaczynał z ławki. O ile w ogóle.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
No żyję.. bo muszę komuś tłumaczyć, że aby w zdaniu nie było pięć razy ,,Ishak" napisałem kapitan. Nie musi mieć opaski kapitan to osoba która ma charakter i to coś nawet bramkarz może to mieć.
To raz a dwa ale wtedy musisz mieć dwóch równorzędnych napastników a każdy piłkarz sprawdza gdzie idzie i kto gra na jego pozycji. Pewnie część z nich patrzy widzi Ishaka w ataku i daje sobie spokój.
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Milic out do końca sezonu - kontuzja mięśnia przywodziciela.
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Ali Gholizadeh oficjalnie przedłużył kontrakt
Niby do końca czerwca 2027
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Ciekawi mnie czy jest tam jakiś zapis 1+1. Jeśli takiego zapisu nie ma to trochę dziwne, chyba, że mocno zjechali z wynagrodzenia.
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Niby nie ma jednak. Niby siądą znów do rozmów po sezonie.
Liczba postów: 319
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
No to znaczy ze to tylko medialna szopka bo realnie to kontrakt na leczenie. Nie wierzę że zagra w przyszłym sezonie cokolwiek.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Zagra, spokojnie. Trzeba będzie wiosną odrabiać straty po grze w Lidze Mistrzów.. Dla mnie wystarczy by wiosną znów wybatożył Legię
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Wszystko będzie zależało od kiedy wróci.
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Włodar i Janczyk piszą/mówią, że kontrakt jest korzystny dla obu stron. To znaczy, że Ali wróci do solidnej pensji jak wróci do kadry meczowej (czyli pewnie realnie przełom marca/kwietnia 2027). A dopóki będzie rehabilitacja to jakaś skromna podstawa i opłata za rehabilitację. Win-Win. Dobry ruch ze strony włodarzy Lecha. Nie wróci na ostatnie 6 meczów w dobrej formie i dołoży wtedy kilka bramek/asyst.