Liczba postów: 301
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
23
Matematycznie nie możemy już spaść poniżej 3 miejsca, i w żadnej kombinacji nie wyprzedzają nas jednocześnie Jaga i Raków, więc mamy już zapewnioną min. Ligę Europy (bo jeśli Górnik będzie 1 lub 2, to odda miejsce w LE trzeciemu zespołowi).
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Jeden Murzynek przefarbowany na czerwono. Tapsoba
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Nie bój nie bój, anulują ?
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Hehe dobre. Anulowali by gdyby to był Loukinias. Z przyzwyczajenia
Liczba postów: 386
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
11
Zaraz się okaże, że problem z meczami zgodowymi sam się rozwiąże, chujowy wynik dla Pasów.
Liczba postów: 80
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
1
Straszny antyfutbol , kandydatów do spadku jest kilku hehe.
Liczba postów: 71
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
4
Przełożone mecze niedługo się zaczną.
Mam nadzieję, że pierwszy potoczy się zgodnie z zasadą zaległych meczów czyli "dopisywał sobie wilk punktów kilka, a dopisali je rywale wilka". W drugim ktoś z wilków musi te punkty zdobyć natomiast idealnie gdyby oba zdobyły tylko jeden.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Ostatnia szansa Arki. Brak trzech punktów to praktycznie degradacja.