Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
(13-05-2026, 20:20)strzelisty jupiter napisał(a): Nikt nie dojedzie do tylu punktów ile mamy obecnie. Jest po sezonie.

Człowiek wielkiej wiary Wink ale skoro jesteś maszą wyrocznią to... Strzelisty ufam Tobie Wink
 
Odpowiedz
Wynik bezpośrednich spotkań przy 4 zespołach z 56 pkt to mała tabela a w niej mamy 2 pkt mniej od Górnika.
 
Odpowiedz
do usunięcia
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 20:39)Róża napisał(a): Wynik bezpośrednich spotkań przy 4 zespołach z 56 pkt to mała tabela a w niej mamy 2 pkt mniej od Górnika.

nie ma czegoś takiego jak "mała tabela". rozpatruje się sytuację każdej pary osobno wg regulaminu. Podanego kilka postów wyżej
 
Odpowiedz
Niestety jest.
 
Odpowiedz
To jak się liczy ta "mała tabela"?
 
Odpowiedz
Wyniki meczów, czyli my mamy 10 pkt a Górnik 12, bo wygrał z Rakowem i Jagiellonią.
 
Odpowiedz
"jeden rabin powie tak, drugi powie nie" Big Grin

Dlatego cholernie "56 punktów wszystkich" tak męczy Smile

Najpierw remis teraz w meczu potem jakikolwiek nasz remis i po kłopocie.
 
Odpowiedz
Artykuł 5.2.2
 
Odpowiedz
Ktoś naprawdę dopuszcza, że przejebiemy oba ostatnie mecze? Co dzisiaj piliście? Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 38 gości