13-05-2026, 20:38
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |
13-05-2026, 20:39
Wynik bezpośrednich spotkań przy 4 zespołach z 56 pkt to mała tabela a w niej mamy 2 pkt mniej od Górnika.
do usunięcia
13-05-2026, 20:42
13-05-2026, 20:45
Niestety jest.
13-05-2026, 20:55
To jak się liczy ta "mała tabela"?
13-05-2026, 20:57
Wyniki meczów, czyli my mamy 10 pkt a Górnik 12, bo wygrał z Rakowem i Jagiellonią.
13-05-2026, 20:58
"jeden rabin powie tak, drugi powie nie" 
Dlatego cholernie "56 punktów wszystkich" tak męczy
Najpierw remis teraz w meczu potem jakikolwiek nasz remis i po kłopocie.

Dlatego cholernie "56 punktów wszystkich" tak męczy

Najpierw remis teraz w meczu potem jakikolwiek nasz remis i po kłopocie.
13-05-2026, 21:03
Artykuł 5.2.2
13-05-2026, 21:05
Ktoś naprawdę dopuszcza, że przejebiemy oba ostatnie mecze? Co dzisiaj piliście?
Browsing: 13 gości

ale skoro jesteś maszą wyrocznią to... Strzelisty ufam Tobie