Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
(13-05-2026, 21:03)Róża napisał(a): Artykuł 5.2.2

Faktycznie jest Sad Zwracam honor.
 
Odpowiedz
To co marnuje Raków w drugiej połowie to głowa mała. Coś czuję, że Jaga ich za chwilę skontruje i będzie 0-2.
 
Odpowiedz
Uprzejmię wszystkich przepraszam, że źle policzyłem punkty w małej tabeli. Lech Mistrz.
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 21:53)rojber napisał(a): To co marnuje Raków w drugiej połowie to głowa mała. Coś czuję, że Jaga ich za chwilę skontruje i będzie 0-2.

no zmarnowali setek na pół rundy. oby coś im wpadło i nie było czasu na odwrócenie wyniku przez Jagę

Romańczuk wykluczony na mecz GKS
 
Odpowiedz
Do czego doszło, żeby trzymać kciuki za kastę dla Rakowa - patologia
 
Odpowiedz
Kogo tam Jaga jeszcze ma? Wyjazd do Katowic i u siebie Zagłębię? Czyżby Miedziowo znowu nam pomogli?
 
Odpowiedz
mogło być gorzej, chociaż niewiele. Mogli by teraz grać z Legią i prowadzić Wink
 
Odpowiedz
0-2 po meczu. Trzeba wygrać w Radomiu.
 
Odpowiedz
2:0
No nic. Pozostaje wygrać w jednym meczu
 
Odpowiedz
Kurde no ci to mają ale wór szczęścia w ostatnich 2 meczach.
Mam nadzieję że z GKSem się to skończy, szczególnie że Romanczuk nie zagra za kartki.
Trzeba wygrać z Radomiakiem.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 38 gości