Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa
Fajnie by było jakby jakieś przedłużenie było w opcji.
 
Odpowiedz
Obiło mi się o uszy, że nowy kontrakt Aliego opiewa na ok 400k gdzie pierwotnie przed kontuzją miało to być ponad 1 mln.
 
Odpowiedz
ale jego normalny kontrakt jaki miał przed kontuzją to wg SalarySport (nie wiem na ile wiarygodna strona) było trochę ponad 400k EUR (1,811,680 zł) rocznie, to myślisz że by mu utrzymali ten kontrakt?
 
Odpowiedz
Myślę, że tak. Chłopa nie będzie większą część sezonu. Pojawi się przy dobrych wiatrach w połowie rundy wiosennej. Do tego jeśli nie zapewnili wariantu 1+1 no to gdzieś Lech musiał coś dla siebie ugrać.
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 20:06)Kefas9494 napisał(a): Włodar i Janczyk piszą/mówią, że kontrakt jest korzystny dla obu stron. To znaczy, że Ali wróci do solidnej pensji jak wróci do kadry meczowej (czyli pewnie realnie przełom marca/kwietnia 2027). A dopóki będzie rehabilitacja to jakaś skromna podstawa i opłata za rehabilitację. Win-Win. Dobry ruch ze strony włodarzy Lecha. Nie wróci na ostatnie 6 meczów w dobrej formie i dołoży wtedy kilka bramek/asyst.

No i da się! Brawo! Wilk syty i Manchester City Smile
 
Odpowiedz
Polecam obejrzeć materiał Ćwiąkały o Lechu na yt, piękna laurka.
 
Odpowiedz
(16-05-2026, 02:53)hif napisał(a): Polecam obejrzeć materiał Ćwiąkały o Lechu na yt, piękna laurka.

Tak. Ale rzucił klątwę. xd
 
Odpowiedz
Szacunek dla sztabu i piłkarzy za to co zrobili wiosną.
Pomyśleć, że Lech po zaległym meczu z Piastem który odbył się 3 miesiące temu zajmował 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Przed nami była Korona, Lechia, Cracovia. Jaga miała 6 punktów przewagi i zaległy mecz. Liderem była Wisła Płock.
No i wtedy Lech dojebał do pieca. 10 wygranych, 3 remisy i 1 porażka. 8 punktów więcej niż kolejna drużyna. Nokaut.
 
Odpowiedz
26 punktów/19 meczów = 1,37 punktu na mecz
33 punkty/14 meczów = 2,36 punktu na mecz

Punktowanie w końcówce jest godne. Gratulacje dla sztabu, że potrafili to tak poukładać w tym najważniejszym momencie sezonu.
 
Odpowiedz
Regularność to było najważniejsze. Nawet jak zdarzył się jakiś remisik to potem nie następowała katastrofa tylko ładne wyjście z wirażu i zwycięstwo. To dało nam mistrza.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 9 gości