Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Ale przecież jeśli skończymy z Jagą z równą ilością punktów, to fety w Poznaniu na bank nie będzie. Matematyka.
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Jak będziemy mieli tyle samo punktów co Jagiellonia to niestety bilans bramkowy będzie niekorzystny. Na tę chwilę mamy lepiej (57-42 vs. 53-39), ale jak przegramy dwa mecze np. 2x po 1:0 to będziemy mieć 57-44 (+13) a Jagiellonia jak wygra 1:0 i zremisuje 0:0 to będzie miała co najmniej 54-39 (+15)
Więc... po wygraną do Radomia!
Liczba postów: 319
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
14-05-2026, 09:22
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2026, 09:22 przez Zabal.)
W zeszłym roku przedostatnia kolejna nasza na Bukowej która nas przybliżyła do Mistrzostwa. Teraz Jagiellonia jedzie tam by dostać od GJS-u oklep lub remis który daje nam Mistrza i koniec tematu.
A my wygrać w Radomiu i zamknąć wszystkim ryje na kolejne miesiące. Do boju Kolejorz!
W zeszłym roku przedostatnia kolejna nasza na Bukowej która nas przybliżyła do Mistrzostwa. Teraz Jagiellonia jedzie tam by dostać od GKS-u oklep lub remis który daje nam Mistrza i koniec tematu.
A my wygrać w Radomiu i zamknąć wszystkim ryje na kolejne miesiące. Do boju Kolejorz!
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Ja liczę, że limit szczęścia Jaga wykorzystała. Ślizgnęli się w meczu ze śledziami. Wczoraj wygrali mimo, że to Raków miał od chuja sytuacji i był po prostu lepszy. Liczę też na to, że GKS będzie chciał wykorzystać niepowtarzalną szansę na puchary. W przyszłych latach taka szansa może się już nie zdarzyć. Dojdzie pewnie bogaty Widzew i podłączy się pod walkę o pucharu, Legia też pewnie się ogarnie, niewiadomo jak Wisła Kraków.