Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Oni są już dawno na wakacjach. Choć Buric dzisiaj robił cuda.
 
Odpowiedz
Arka miała jeszcze mniej w meczu z nami... szkoda że nie wywarli presji na Gieksie ale i tak dużo zrobili dobrego
 
Odpowiedz
Przecież oni popchnęli właśnie GKS wyżej. Do Białego pojadą z leżakami
 
Odpowiedz
GKS też pewnie nie chce pucharów więc Jagiellonia te dwa mecze pewnie wygra co im zostały, jeszcze Legia się wciśnie na 5 miejsce Big Grin oby nie.
 
Odpowiedz
Ale to Zagłębie wygrało z Górnikiem w Zabrzu. To po prostu słabe zespoły są. Jaga się wybija przynajmiej wynikami ostatnio. Bo z tą właśnie Pogonią prawie wypuściła wygraną. A z Rakowem mieli mnóstwo farta. Dobrze że nie musimy się na nikogo oglądać. Wygrać jeden z dwóch pozostałych meczów.
 
Odpowiedz
To miejmy nadzieję, że Radomiak i Petrochemia też tych pucharów nie chcą. Co by były równe szanse w walce o MPWink
 
Odpowiedz
Ta wygrana Zagłębia w Zabrzu to uśmiech losu w naszą stronę.
Nie oglądajmy się już na nikogo, tylko zwycięstwo,
 
Odpowiedz
Z dzisiejszej perspektywy ta wygrana raczej była bez większego znaczenia
 
Odpowiedz
Rozwiń?

Z dzisiejszej czyli po tym jak przegrali? Gdyby wygrali to by mieli więcej pkt niż Jaga
 
Odpowiedz
Możliwe, że w niedzielę będziemy mądrzejsi ale na ten moment tak czy inaczej potrzebowalibyśmy 1 zwycięstwa więc bez znaczenia. Jeżeli jutro nie wygramy a Jaga wtopi to będzie miał znaczenie. Trochę pokrętnie ale tak na to patrzę
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 38 gości