Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Jak bez znaczenia? Wygrywając dziś Gieksa byłaby na musiku a Zagłębie dalej w grze o puchary. Finalnie Jaga miałaby dwa mecze z drużynami walczącymi o puchary a tak ma plażę.
 
Odpowiedz
No i pięknie. Widzew przegrywa z Koroną. W niedzielę Lechia wygrywa z Legią, a za tydzień Widzew - Myśliwiec Wink
 
Odpowiedz
Jak Piast będzie bezpieczny to przegra z Widzewem. Taka to drużyna jest.
 
Odpowiedz
Grają teraz  z Rakowem więc raczej w ostatniej kolejce będą mieć swój mały finał
 
Odpowiedz
(15-05-2026, 22:14)galis napisał(a): Jak bez znaczenia? Wygrywając dziś Gieksa byłaby na musiku a Zagłębie dalej w grze o puchary. Finalnie Jaga miałaby dwa mecze z drużynami walczącymi o puchary a tak ma plażę.

A co to by zmieniło dla Gksu? I tak by byli tam gdzie są czyli na ostatnim pucharowym. I gdzie jest ta plaża? Zresztą w obu meczach?
 
Odpowiedz
Nie, Gieksa byłaby na szóstym więc juz nie pucharowym, miała trzy punkty straty do Zagłębia i jeszcze Płock mógłby ich dojść więc musieliby z Jagą. Do tego Płock już by nie miał szans ich wyprzedzić więc nie groziłyby mu puchary w meczu z nami. Natomiast fakt, mecze Jagi to jeszcze nie plaża bo Zagłębie może jeszcze walczyć o puchary
 
Odpowiedz
My ciągle mowimy co by było gdyby Zagłębie nie wygrało z Górnikiem? Wink
 
Odpowiedz
W przypadku wygranej Widzewa z Piastem do jego spadku są potrzebne:
- 6 punktów Lechii
- 2 punkty Cracovii
- 3 punkty Piasta
- dla pewności po 1 punkcie Motoru i Korony.

Jak zremisują z Piastem to Lechia potrzebuje już nie 6 punktów a 3
Do tego włącza się do gry Arka która zdobywając 6 punktów może ich przeskoczyć w tabeli.

Jak Lechia pociśnie Legię w niedzielę to moim zdaniem nic nie uratuje Widzewa.
 
Odpowiedz
Swoją drogą, to Mrozek zjada Dragowskiego na śniadanie. Mam nadzieję, że zostanie wybrany najlepszym bramkarzem ligi.
 
Odpowiedz
Obudziłem się i tak zacząłem na spokojnie się zastanawiać. Dlaczego GKS czy Zagłębię miałyby odpuścić puchary? Raz, że im wyższe miejsce w lidze to większa kasa a dwa to zawsze można odpuścić pierwszą rundę w Europie i tyle. Poza tym sami zawodnicy mogliby chcieć się pokazać i powalczyć o jakiś angaż w lepszym klubie. Nie wiem, może to moje życzeniowe myślenie co by Jaga nie miała za lekko…
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 31 gości