Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15
Tryb drzewa
#61
Jeśli Minister Obrony Narodowej Wojciech Mońka nie zostanie obrońcą sezonu to będzie jakiś nieśmieszny żart.
 
Odpowiedz
#62
(16-05-2026, 22:19)Skorpion napisał(a): Cieszmy się z mistrza walić dziadów z Radomia!! Za tydzień już nic nie musimy!!

Musimy się najebać to na pewno! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! Ostatnie 5 lat zdominowaliśmy tę ligę! Zajebiste uczucie. Dziękuję!

edit: pozdro dla Strzelistego, który ostatnie dni wlewał spokój w serducho!
 
Odpowiedz
#63
Kurde Skrzypczak mistrz - jakby się postarał to by zajebiste dwa samobóje strzelił w tym sezonie.
 
Odpowiedz
#64
Złota obrona tytułu. Łza się w oku kręci. Nie sądziłem, że to 10. wywalczymy w taki sposób. Pierwszy raz od lat bronimy tytuł i do tego bierzemy gwiazdkę. Chwilo trwaj !
 
Odpowiedz
#65
(16-05-2026, 22:43)SpokoLoko napisał(a):
(16-05-2026, 22:19)Skorpion napisał(a): Cieszmy się z mistrza walić dziadów z Radomia!! Za tydzień już nic nie musimy!!

Musimy się najebać to na pewno! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! Ostatnie 5 lat zdominowaliśmy tę ligę! Zajebiste uczucie. Dziękuję!

edit: pozdro dla Strzelistego, który ostatnie dni wlewał spokój w serducho!
Pozdro Smile
 
Odpowiedz
#66
Piętka, ta Piętka Agnero w meczu z Rakowem daje nam ten tytuł Wink
Jesteśmy najlepsi!
 
Odpowiedz
#67
no to byl mecz na "przełamanie" Big Grin OD TEGO SIE ZACZELO!!! Big Grin
 
Odpowiedz
#68
Piętka Agnero, obrona Plamena, to są te detale!
Ishak mówi, że kochają trenera i mu wierzą. Ja też. Nielsa zostań, bo z marzeń z dzieciństwa to już tylko Ligi Mistrzów nam brakuje.
 
Odpowiedz
#69
Szalony sezon zakończony tak jak powinien.Brawo dla wszystkich.Tym co wybierają się pod stadion udanej zabawy a za tydzień niech sie bawi cała Wielkopolska
 
Odpowiedz
#70
Czy zespół przyjedzie nad ranem pod stadion?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 5 gości