17-05-2026, 20:19
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |
17-05-2026, 20:24
bankowo już kurwy do szczecina wysla odpowiednich ludzi aby gieksa przejebala
17-05-2026, 20:28
No i prawidłowo. Nic tak nie pomoże w przebudowie Legii jak lipcowy wyjazd do Kazachstanu albo Azerbejdżanu.
17-05-2026, 20:51
ale pieniądze z pucharów już tak, zaś ich brak pomoże w dalszej degrengoladzie
17-05-2026, 20:58
Za LKE są takie psie pieniądze, że idzie to zarobić jednym transferem out.
17-05-2026, 21:12
nie podawac kurwom zadnego tlenu, a tym bardziej pieniedzy, niech zdychaja
17-05-2026, 22:02
17-05-2026, 22:33
Ile meczów zagrał u nich Ziółkowski zanim poszedł do Romy za 6 mln? Kasy z przyszłorocznej LKE nie dostaną na letnie okienko przecież.
17-05-2026, 22:46
Dobra, już się tak nie spinajcie, bo zdaje się, że problem warszawskich w pucharach sam się rozwiązał.
Haditaghi (właściciel Pogoni) po dzisiejszym meczu w Gdańsku znów podniósł swoją tezę na Twitterze, że Legia jest specjalnie traktowana przez sędziów. Rzuciło się na niego całe stado kibiców spod "elki" i jednemu z nich odpisał (cytat): "Twój akt urodzenia powinien być formalnym listem przeprosin od producenta prezerwatyw".
Jak na moje to Gieksa jednak zapunktuje za tydzień w Szczecinie
Haditaghi (właściciel Pogoni) po dzisiejszym meczu w Gdańsku znów podniósł swoją tezę na Twitterze, że Legia jest specjalnie traktowana przez sędziów. Rzuciło się na niego całe stado kibiców spod "elki" i jednemu z nich odpisał (cytat): "Twój akt urodzenia powinien być formalnym listem przeprosin od producenta prezerwatyw".
Jak na moje to Gieksa jednak zapunktuje za tydzień w Szczecinie
17-05-2026, 22:57
(17-05-2026, 22:33)Antonio napisał(a): Ile meczów zagrał u nich Ziółkowski zanim poszedł do Romy za 6 mln? Kasy z przyszłorocznej LKE nie dostaną na letnie okienko przecież.
Czterdzieści, w tym 8 w LKE
Więc kto za te 6 baniek? Leszczyński z dwoma występami do tej pory? Skoro nie zagrają w pucharach to kogo wypromują?
Browsing: 35 gości
