Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
I bardzo dobrze, im większa baza kibicowska tym lepiej. To też wpływa na markę klubu dzięki której mamy większe szanse na nowych sponsorów inwestorów, oczywiście, że to nie jedyny warunek ale jeden z wielu.
Tak jak się spodziewałem. Powiedziałem sprawdzam i już rura zmiękła i ta tania chamska próba ratowania swojego wizerunku. Ech jak łatwo się was złomuje.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Kogo Ty chłopcze zezłomowałeś? Zrobiłeś z siebie Groma i brniesz w to dalej.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
O jednak nie jesteś niewidomy i umiesz czytać. Jak tam idzie szukanie moich postów o wyjebaniu trenera? Rozumiem że skoro łaskawie wylazles ze swojej nory to zaraz uraczysz nas dokładnym cytatem i zgodnie z umową przeproszę wszystkich i usunę konto? No przecież tak jest prawda... Frajerze? Czy poczułeś siłę bo koledzy także próbują mi udowodnić pisanie nieprawdy i znów będziesz próbował? Miło mi się was zlomuje panowie naprawdę poziom wczesnoszkolny z jakiegoś Onetu czy pudelka prezentujcie. Brniecie cały czas w te same bzdury a na pytanie o dowody milkniecie jak gaszone cmiki na przystanku.
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Dobra weźcie już na wstrzymanie bo to nudne się robi.
Liczba postów: 319
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
Dajcie sobie po razie przed meczem i po sprawie. Albo sobie pogadajcie na żywo, piwo wypijcie czy cokolwiek. Tak się kiedyś tematy załatwiało a teraz to już internet pozwala na wszystko. Kilku już mnie tu od frajerów wyzywało - kiedy poprosiłem o spotkanie i by powiedział mi to jeden z drugim w oczy to rura zmiękła. Takie to internetowe napinacze.
Możemy się różnić ale już się nie wyzywajcie ok?
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Po zdobyciu MP sią naebałem, nazajutrz złapała mnie jelitówka wszechczasów, dopiero teraz w pełni świadomie wchodzę na forum - a tu wojna poznańsko-poznańska...
Zacznę od gratulacji dla Rutkowskiego i Zarządu - wizja plus cierpliwość w jej realizacji, to jest to, co spowodowało, że osiągnięto wyznaczony cel: jesteśmy najlepszym, najlepiej zbudowanym (rola wychowanków!), najzdrowszym finansowo, najdoskonalszym sportowo, najbardziej kompletnym klubem Polski z najwspanialszą publicznością.
Oczywiście na papoerze 1990-1993 wygląda lepiej - ale jednak to ostatnie pięć lat uznałbym za najlepsze w historii klubu.
Osiągnięcie celu - oznacza wyznaczenie kolejnych. Na pewno trzeba iść za ciosem i mierzyć w kolejne MP z rzędu. Na pewno coroczna obecność w pucharach - i to na wiosnę - nie tylko jest w naszym zasięgu, ale i wręcz jest obowiązkiem. NA pewno trzeba wykorzystać ten niespodziewany trochę zbieg okoliczności - i wejść do grupy LM.
Liczba postów: 35
Liczba wątków: 3
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
0
BRAWO! BRAWO! BRAWO!
Teraz kilka dni radości i jazda po wzmocnienia! LM czeka! My czekamy!
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Potencjał ogromny, szansa na LM również. Obyśmy tego tym razem nie zjebali.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
18-05-2026, 13:32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2026, 14:19 przez Mosina.)
egzamin dojrzałości dla klubu przed nami. możliwe że to jest TEN moment na zrobienie następnego kroku. przede wszystkim w sposobie i poziomie finansowania a co za tym idzie poziomu sportowego. Krok - nie 10 na raz jak Widzew.
dlatego nie powinniśmy tego zjebać.
Co do "na wiosnę" w pucharach to wręcz przeciwnie, zagrać w fazie ligowej w LM, skasować, przezyć może jakieś chwile uniesienia (cokolwiek to znaczy) a na wiosnę bronić tytułu najlepszą kadrą w lidze.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Te wszystkie rozpiski rozstawionych i nierozstawionych można sobie w dupę wsadzić w przyszłym sezonie. Te porażki lokalnych mocarzy powodują, że w Q2 najgroźniejszymi ekipami będą mistrz Chorwacji i mistrz Cypru a poza nimi mistrzowie Malty, Łotwy, Bośni, Gibraltaru, Finlandii, Macedonii, Kosowa, Islandii, Irlandii i Armenii. W tym roku na dzień dobry możesz trafić mistrza Danii, Szwajcarii, Szwecji, Bułgarii, Azerbejdżanu, Rumunii czy Węgier którzy nazw może nie mają strasznych ale jednak tych Ferencvarosów czy Karabachów pokonali.