Liczba postów: 321
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
A czy ja powiedziałem gdzieś, że to jest pojedynek na krótki dystans? Że już, tu, teraz, na wiosnę wszystko się rozstrzygnie na dekady? Poczekamy, zobaczymy.
A co do lumpów. Ja jestem chłopak z Ognika, wychowany prawie pod stadionem, z Lechem od czasów Łazarka. I doskonale pamiętam, jak wyglądało wypłukiwanie przez lata "lechowości" z Lecha przez wroniectwo. Znam trochę ten temat od środka. Wiem, ile osób z Lechem w sercu musiało odejść z Klubu przez korpowronki.
I nie zmienię zdania na ich temat pod wpływem chwilowej euforii sukcesu. Za dużo się zdarzyło. Podobnie jak pamiętam błędy i momenty , kiedy mentalne lumpiarstwo i chytrość sprawiły, ze nie odskoczyliśmy ligowej reszcie wtedy, kiedy aż się o to prosiło. I kiedy były ku temu warunki. Ja patrzę na to jak na długi proces , nie na chwilowy moment. Jestem z Kolejorzem za długo żeby opierać się na wycinku. Ale obrona mistrzostwa to jest już coś.
I jeśli ten proces doprowadzi, czy już doprowadził do tego, że "oni się zmienili", to chwała Allahowi. Widzę jaskółki nadziei. Może pożegnanie z lumpiarstwem już się dzieje. Pierwszy test będzie w tym okienku transferowym.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Tak. Zatrzymanie Frederiksena i Palmy oraz szybkie czerwcowe wzmocnienie składu będą jaskółką. Super gdyby się udało wszystkich młodych z akademii utrzymać na eliminacje. A może Liga Mistrzów sprawi, że dzięki wejściu do elity odejść będzie musiał tylko Kozubal (wiek), a Gurgul czy Mrozek, a tym bardziej Mońka spełnią swoje marzenia i zagrają w tych rozgrywkach z kolejowym herbem na piersi.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
18-05-2026, 13:53
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2026, 14:12 przez Antonio.)
[del] a w sumie bez sensu
Liczba postów: 5
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
0
Arka degradacja. Aż żal, że straciliśmy 5pkt grając z nimi.
Liczba postów: 71
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
4
Ja wprost przeciwnie, mam nadzieję, że długo z nimi nie zagramy. Tęsknić nie będę.