Do usunięcia
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa |
18-05-2026, 16:03
Mecz o Superpuchar odbędzie się we.... Wrocławiu, Ćwoki z PZPN-u muszą zarobić
Będziemy w przerwie między meczami LM więc liczę na solidarne z Zabrzem wystawienie Zespołów Młodzieżowych
Będziemy w przerwie między meczami LM więc liczę na solidarne z Zabrzem wystawienie Zespołów Młodzieżowych
18-05-2026, 16:11
myślałem że jest niepisana zasada że przegrywamy SPP na własnym stadionie
W tych przepalonych od wódy głowach Kuleszy i spółki już do reszty wykipiało. Jeśli się będą upierać na Wrocław to Lech i Górnik powinny odpuścić ten mecz. Jeśli tego nie zrobią to kibice powinni go zbojkotować. Tylko w ten sposób można przestraszyć PZPN, że koszty organizacji przekroczą wpływy z biletów.
18-05-2026, 18:14
Najpierw kadra, teraz SPP. Ktoś musiał co nie co przytulić
18-05-2026, 19:34
Oprotestować i w razie czego razem z Górnikiem się nie pojawiać. Kulesza dostaje od sponsora stadionu siano dlatego tak pcha Wrocław.
18-05-2026, 21:00
Yebać taki Superpuchar. Niech się sami bawią. Zizuuu zii zizuuu zaaaaa.
19-05-2026, 06:56
Liczę na Lecha i na Górnik, że w takiej formie oleją ten SPP. Kibice nie kupią ani jednej wejściówki a zespoły wyślą juniorów z rezerw. Kulesza z ekipą niech chleją przy pustych trybunach.
19-05-2026, 08:25
Górnik ani sportowo, ani kibicowsko nie ma żadnego interesu w bojkocie tego meczu.
Jedynie co to jeżeli My jako klub zbojkotujemy to wydarzenie to oni mogą ewentualnie się do tego bojkotu przyłączyć w ramach jakiejś tam solidarności.
Osobiście chciałbym, żeby klub oficjalnie zbojkotował ten mecz, posłał tam rezerwy, a samemu na ten sam dzień ogarnął jakiegoś sparingpartnera który zapełni trybuny.
Jedynie co to jeżeli My jako klub zbojkotujemy to wydarzenie to oni mogą ewentualnie się do tego bojkotu przyłączyć w ramach jakiejś tam solidarności.
Osobiście chciałbym, żeby klub oficjalnie zbojkotował ten mecz, posłał tam rezerwy, a samemu na ten sam dzień ogarnął jakiegoś sparingpartnera który zapełni trybuny.
19-05-2026, 08:34
Zupełnie inaczej obstawiam. Jeśli nasi ultrasi to zbojkotują, Żabole zrobią to samo i na mecz pójdą tylko pikniki, atmosfery nie będzie i zostanie wuchta pustych krzesełek. I na odwrót.
Przecież gabinety nie mają tu nic do gadania. Kibic rządzi klubem. Jak nie przyjdzie na mecz, będzie stypa i jak już wcześniej zostało napisane, Kulesza ze świtą będą walić trunki przy akompaniamencie hulającego wiatru.
Przecież gabinety nie mają tu nic do gadania. Kibic rządzi klubem. Jak nie przyjdzie na mecz, będzie stypa i jak już wcześniej zostało napisane, Kulesza ze świtą będą walić trunki przy akompaniamencie hulającego wiatru.
Browsing: 1 gości

