Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa
Do usunięcia
 
Odpowiedz
Mecz o Superpuchar odbędzie się we.... Wrocławiu, Ćwoki z PZPN-u muszą zarobić
Będziemy w przerwie między meczami LM więc liczę na solidarne z Zabrzem wystawienie Zespołów Młodzieżowych
 
Odpowiedz
myślałem że jest niepisana zasada że przegrywamy SPP na własnym stadionie Wink
 
Odpowiedz
W tych przepalonych od wódy głowach Kuleszy i spółki już do reszty wykipiało. Jeśli się będą upierać na Wrocław to Lech i Górnik powinny odpuścić ten mecz. Jeśli tego nie zrobią to kibice powinni go zbojkotować. Tylko w ten sposób można przestraszyć PZPN, że koszty organizacji przekroczą wpływy z biletów.
 
Odpowiedz
Najpierw kadra, teraz SPP. Ktoś musiał co nie co przytulić
 
Odpowiedz
Oprotestować i w razie czego razem z Górnikiem się nie pojawiać. Kulesza dostaje od sponsora stadionu siano dlatego tak pcha Wrocław.
 
Odpowiedz
Yebać taki Superpuchar. Niech się sami bawią. Zizuuu zii zizuuu zaaaaa.
 
Odpowiedz
Liczę na Lecha i na Górnik, że w takiej formie oleją ten SPP. Kibice nie kupią ani jednej wejściówki a zespoły wyślą juniorów z rezerw. Kulesza z ekipą niech chleją przy pustych trybunach.
 
Odpowiedz
Górnik ani sportowo, ani kibicowsko nie ma żadnego interesu w bojkocie tego meczu.
Jedynie co to jeżeli My jako klub zbojkotujemy to wydarzenie to oni mogą ewentualnie się do tego bojkotu przyłączyć w ramach jakiejś tam solidarności.

Osobiście chciałbym, żeby klub oficjalnie zbojkotował ten mecz, posłał tam rezerwy, a samemu na ten sam dzień ogarnął jakiegoś sparingpartnera który zapełni trybuny.
 
Odpowiedz
Zupełnie inaczej obstawiam. Jeśli nasi ultrasi to zbojkotują, Żabole zrobią to samo i na mecz pójdą tylko pikniki, atmosfery nie będzie i zostanie wuchta pustych krzesełek. I na odwrót.
Przecież gabinety nie mają tu nic do gadania. Kibic rządzi klubem. Jak nie przyjdzie na mecz, będzie stypa i jak już wcześniej zostało napisane, Kulesza ze świtą będą walić trunki przy akompaniamencie hulającego wiatru.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 17 gości