Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30
Tryb drzewa
#1
Powoli zbliża się last dance obecnego sezonu. Dobrze by było zakończyć go mocnym akcentem, takie 4-0 bym widziałWink. Co do składu to tak jak tu na forum ktoś wspomniał, może warto dać jeszcze szansę Plamenowi na bramce. W obronie bym widział Gumnego do pary z Mońką. Reszta tak jak w Radomiu.
 
Odpowiedz
#2
Boję się tego meczu. Gramy z najlepszą obroną ligi. Remis biorę w ciemno. Smile
 
Odpowiedz
#3
Plamen na bramce i więcej czasu (niekoniecznie od początku meczu) dla Agnero i Tofika
Tak bym to widział.

Tylko zwycięstwo @strzelisty Smile
 
Odpowiedz
#4
Ta najlepsza obrona ligi nieco po liftingu ostatnio - 5 ostatnich meczy średnio tracą 2 sztuki. Dobić w tabeli trzeba do 60 pkt. I tak wszelkiej maści dziennikarze mają używanie, że najmniej pkt, że najgorsza średnia pkt na mecz od 1629 roku... Także minimum remis.
 
Odpowiedz
#5
Jeśli wygramy to będziemy mieć tylko o 1 punkt mniej niż Jagiellonia z sezonu rumakowego, ale nie uważam by było to najważniejsze.

Przede wszystkim zagrać ten mecz dla przyjemności Mam nadzieję, że piłkarze wyjdą by pokazać najlepszą piłkę i pięknie podsumować ten wspaniały sezon.
 
Odpowiedz
#6
Wszelkiej maści dziennikarzy bolą cztery litery z tytułu, że w tym sezonie wystarczyło dojechać do 56 oczek, a mimo tego "ich" klubom nawet to nie wyszło. To teraz będą deprecjonować siłę mistrza. Trzy im w cztery, bo jeden jest Mistrz Polski. Smile
 
Odpowiedz
#7
(20-05-2026, 11:09)strzelisty jupiter napisał(a): Boję się tego meczu. Gramy z najlepszą obroną ligi. Remis biorę w ciemno. Smile

No i oczywiście to będzie ostateczna weryfikacja Nielsa. Jak nie wygra i to wysoko - to wypad.

(20-05-2026, 13:40)strzelisty jupiter napisał(a): Wszelkiej maści dziennikarzy bolą cztery litery z tytułu, że w tym sezonie wystarczyło dojechać do 56 oczek, a mimo tego "ich" klubom nawet to nie wyszło. To teraz będą deprecjonować siłę mistrza. Trzy im w cztery, bo jeden jest Mistrz Polski. Smile

A tu właśnie jestem mile zaskoczony bo dziennikarze merytoryczni bardzo nas chwalą. Za wszystko i bagatelizują ilość puntów. Pomijam weszło i inne szmatławce
 
Odpowiedz
#8
Wyjść na luzie i bawić się w piłkę,a to potrafimy. Liczę na dobry mecz dla oka z wieloma sytuacjami i ciekawymi zagraniami. Wyjściowa 11 nie ma znaczenia niech to będzie nasze święto
 
Odpowiedz
#9
Ishak czteropak i korona króla strzelców!
 
Odpowiedz
#10
Niech Mrozek zacznie i w 66 minucie zmiana pożegnanie.
Wtedy Plamen wchodzi (pewnie też pożegnanie).

Kiedy mamy Bartka pożegnać jak nie teraz?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości