Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Mój znajomy z liceum na ławce Wisły. Zresztą do niedawna trener w Akademii Lecha.
Jest trochę tych powiązań.
Liczba postów: 227
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Mrozek - Gumny, Mońka (Skrzypa), Janyszka, Moutinho - Dudek (Jagiełło), Ouma - Hakans, Ishak, Ismaheel (Walemark) - Agnero
Ja bym to tak ustawił... Można poćwiczyć na dwóch napastników. W drugiej mógłby być debiut Gmura, Delikata czy Szymczaka. Ale nie mam zielonego pojęcia czy ktoś w ogóle takie plany ma. No i zapewne przesadziłem ze zmianami, chociaz kiedy jak nie w takim meczu?
Ale stawiam nieśmiało, że jutro Janyszka w pierwszym składzie będzie testowany.
Liczba postów: 13
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2026
Reputacja:
0
Kiedy? Od przyszłego sezonu, dajmy się pobawić bez presji tym co ciągnęli ten wózek w tym sezonie.
Liczba postów: 782
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Uważam jak Pukiel. Jakbym był piłkarzem to chciałbym zagrać w takim meczu. Bez presji, pobawić się, przy głodnym dopingu. To jest jak fajna nagroda.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Oprócz gry o 3 pkt to warto dzisiaj wspomóc Ishaka w zdobyciu korony strzelców.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
To jest ten jedyny mecz w sezonie bez presji, potrzeby wygrania. Niech zagrają sobie ze spokojem. Z luzem. Ale też jak mistrzowie. na nich!!!
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
pełna zgoda, dodam tylko że zmiany koniecznie pojedyńcze
Liczba postów: 126
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
2
Nie da się bo są tylko 3 okienka na zmiany, więc 2x muszą być podwójne.