Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30
Tryb drzewa
#41
Myślę, że ten mecz nie był wyznacznikiem niczego. Ten pajac w kolorowych włosach z Wisły to powinien opuścić boisko z czerwoną. No i bramka Palmy! Cudo mam nadzieje, że jutro sfinalizują ten transfer. Pytanie Lechia chciała za Bobcka 10 milionów czy tam nie wiadomo ile. Wyjechali z ligi może warto usiąść do rozmów i 2-3 dać.
 
Odpowiedz
#42
Nie wiem, w którym wątku pytać więc pytam tu - czy po koronacji piłkarze mieli rundę z pucharem dookoła murawy? Pod Kotłem byli długo, ale czy chociaż przeszli się po innych trybunach?
 
Odpowiedz
#43
W tym roku nie obeszli reszty trybun chyba tylko Skrzypczak zrobił rundkę reszta zawinęła się od szatni
 
Odpowiedz
#44
Szkoda, wiara z innych trybun czekała na nich. Pytam bo moi znajomi z dzieciakami też byli w grupie czekających. Dosyć długo byli przy murawie i się nie doczekali. Nie winię piłkarzy (chociaż jak piszesz Skrzypa się zreflektował), bo była euforia, nikt im tego nie powiedział.
 
Odpowiedz
#45
(24-05-2026, 12:59)Skorpion napisał(a): Myślę, że ten mecz nie był wyznacznikiem niczego. Ten pajac w kolorowych włosach z Wisły to powinien opuścić boisko z czerwoną. No i bramka Palmy! Cudo mam nadzieje, że jutro sfinalizują ten transfer. Pytanie Lechia chciała za Bobcka 10 milionów czy tam nie wiadomo ile. Wyjechali z ligi może warto usiąść do rozmów i 2-3 dać.

Czasem nie rozumiem Twoich wniosków. Ale ok. 

Ten mecz był właśnie wyznacznikiem wszystkiego i świetnym drogowskazem do dalszej pracy i wyciągania wniosków. Właśnie teraz a nie jak już będzie awantura bo zaczniemy grać poważne mecze.
 
Odpowiedz
#46
(23-05-2026, 22:17)Mosina napisał(a): fajne przyśpiewki dla piłkarzy. Brawo za pomysłowość - najlepsza dla Aliego i Palmy!

W końcu coś innego niż "imię nazwisko klask klask" i to chyba najlepsze było z wczorajszego meczu.
 
Odpowiedz
#47
Ale oni już mogli w końcu odpuścić. Takie miałem wrażenie. Wiadomo, że każdy by chciał 5:0 ale cóż było co było. Ważne, że jest mistrz!
 
Odpowiedz
#48
No właśnie mogliby odpuścić i wygrać na swoim stadionie. Zero stresu. Ostatni mecz. 41 tys na trybunach.
Co z tego że był o nic.
 
Odpowiedz
#49
Ale zwycięstwo przecież było blisko, nieuznana bramka na 3:1 nie świadczy o tym, że nie chcieli wygrać. U nas po porostu defensywne sfg leżą i kwiczą.
 
Odpowiedz
#50
Nie mówię że nie chcieli. Był też karny więc do takie gdybanie trochę. Wisła miała na naszym stadionie xG ponad 3. My tylko 1,2. Wielkie szanse 2:6. To jak łatwo stwarzali sobie sytuacje to był koszmar. Drużyna która ledwo strzeliła w całym sezonie 34 bramki. Ale ok - jest po sezonie tylko że z takim graniem u siebie nic nie ugramy więcej w Europie. Mam nadzieję że Niels to rozpracowuje. Teraz. Od jutra Wink
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości