Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa
Andy Parslow podpisał dzisiaj nowy dwuletni kontrakt.
 
Odpowiedz
Chyba zadecydował taniec węża po Radomiaku.
 
Odpowiedz
Dobrze, że następuje jakaś stabilizacja.
Ale żeby było widać jakieś spektakularne efekty jego (Parslowa) pracy, to bym nie powiedział. SFG w obronie gramy słabo, a to jego główne obowiązki.
 
Odpowiedz
W ataku też szału nie ma. Dobrze, że z wolnych ma kto strzelić.
 
Odpowiedz
Trwa gala ekstraklasy a w zasadzie patogala ja pierdole realizator nawalony chyba spieszą się niewiadomo gdzie chyba na chlanie z Kuleszą.. dramat w pizdu

Bramkarz .. Mogli tam Węglarza  z Arki dać ale wstyd typ z Korony która gówno gra.

No Mońka ma obrońcę sezonu. Bardzo dobrze! Należało mu się!

Pomocnik to dopiero skandal. Łeb z Katowic która rzutem na taśmę zajęła 5 miejsce! To jest żenada dopiero.

I wisienka na torcie Czubak z Lublina żenada!!! wręcza laska z Widzewa Big Grin co tu się odpierdala. Mistrz Polski a czuje się jakby Lech zajął 14 miejsce. Co do ch.. kto to wybiera?

Jeszcze trenera dajcie Papszunowi.. Big Grin bo się mu należy pajacowi jednemu.

No chociaż to nasz szef bo byłby skandal po całości. 

Piłkarz sezonu to jest dopiero hit. Kulesza się nie umie wysłowić albo jest najebany... Nowak piłkarzem sezonu ja pierdole oni zdobyli mistrza? czy o co chodzi. Przecież to jest leszcz w porównaniu z Alim. 

Generalnie co to ma być? wybory kolegów? Co to za gówno żenada. Na miejscu Lecha bym opuścił to miejsce po takich chujowych wyborach.. i wybór legend eklapy jacyś ludzie z ŁKS lol i trwa to dużej niż kategorie Big Grin
 
Odpowiedz
A może to zwyczajnie taki pstryczek w nos dla nas i Górnika (który nie dostał żadnej nagrody) za to że fikamy z Superpucharem?
 
Odpowiedz
Wiesz, Kulesza też dostał pytanie - szpileczka "Jest Pan prezesem twardorękim czy prowadzącym dialog.

Chłop się pogubił na tym pytaniu i potem już było gorzej. Jedynie co mu wyszło to przeczytanie z kartki kto wygrał kategorie
 
Odpowiedz
Ja odpuściłem oglądanie (leciało w tle) gdy pierwszy wchodzący usłyszał, że ma się spieszyć z prezentacją bo ma mało czasu a potem było tylko gorzej. Miałem wrażenie, że tam nic nie było organizacyjnie ustalone, jakby kumple się spotkali na grillu i decydowali czy wrzucić kiełbę czy karkówkę na ogień.
 
Odpowiedz
Z jednej strony szkoda, że Janek nie powołał naszych chłopaków na te gówno sparingi, ale patrząc od drugiej strony, odpoczną sobie tydzień dłużej.
 
Odpowiedz
Jak tu powołać ze słabego miszcza? Wystarczy, że jest Kapustka.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 10 gości