Liczba postów: 386
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
11
Chyba ogólnie ta cała gala to właśnie wybory piłkarzy/trenerów/dziennikarzy (?), dlatego warto po prostu położyć LACHĘ na tą śmieszną (warszawską) galę.
Liczba postów: 14
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2026
Reputacja:
0
To zależy od kategorii.
Piłkarza sezonu chyba wybierali piłkarze, najlepszych z poszczególnych linii jakaś kapituła (głównie, a może w całości złożona z dziennikarzy), coś tam jeszcze sponsor miał do powiedzenia.
Ponadto głosy dziennikarzy oddawane były przed ostatnią kolejką, gdy jeszcze Czubakowi zaliczali pierwszego gola z Cracovią (ostatecznie przypisany Wolskiemu) i przed dwoma trafieniami Bobcka (Bobceka?), gdy mieli:
Czubak 19+3
Bobcek 18+6
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Ale tak czysto piłkarsko to Bobcek jest dużo lepszy niż Czubak.
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Tylko taki Bobcek wiosną to nie licząc ostatniej kolejki oraz meczu z Lechem to strzelał prawie tylko z karnych, do tego był nieskuteczny. Grał czasem brutalnie.
Mnie w sumie nie dziwi a trzeba pamiętać, że głosowali na tego napastnika przed końcem sezonu jak chyba mieli równą ilość bramek.
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Pewnie tak. Niezbyt fajnie bo może tam poukładać i nauczyć cierpliwości. No i na dodatek większy zasięg finansowy - taki jakiego Jagiellonia nie miała.
Liczba postów: 29
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
7
U czerwonej zarazy nie było i nie będzie czegoś takiego jak cierpliwość. Już w tym sezonie głośno mówili o tym, że celowali w podium i może nawet PP przy odrobinie szczęścia, więc po takiej katastrofie sportowej nacisk na sukces w najbliższych rozgrywkach ligowych będzie jeszcze większy.
O Masłowskiego nie obawiam się jakoś specjalnie. Prawdę mówiąc cały ostatni rok, a w szczególności wiosna, zweryfikował go wręcz brutalnie w Jadze. Oprócz Pietuszewskiego, który spadł im z nieba, to nie mieli żadnego skrzydłowego na przyzwoitym poziomie. Ciekawą grafikę przygotowało Weszło o kadrze Jagiellonii (chyba nawet jest artykuł na ten temat), zespół który zostawia Masłowski jest w opłakanym stanie, dosłownie 3/4 zawodników do wymiany, albo na kończących się kontraktach.
Najbardziej niebezpieczne z naszego punktu widzenia jest przepłacanie i podbieranie zawodników przez Widzew. Podobno był temat na zamkniętym spotkaniu z mediami, że prowadziliśmy już zaawansowane negocjacje z Selahim, ale poszła plotka między agentami i Dobrzycki zaproponował mu więcej pieniędzy. Oni nie mają dobrej siatki skautingu i nasłuchują kogo chcemy my, Raków, Jaga, Legia i oferują lepszy kontrakt. Dlatego od tamtej sytuacji Lech jest jeszcze bardziej szczelny i nic nie mówi o transferach.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Ponoć Masłowski robi sobie przerwę i trafi do Widzewa już po letnim okienku. Jeśli to prawda to tak jakby zaczął pracę pod 2 cześć sezonu