Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Chyba ogólnie ta cała gala to właśnie wybory piłkarzy/trenerów/dziennikarzy (?), dlatego warto po prostu położyć LACHĘ na tą śmieszną (warszawską) galę.
 
Odpowiedz
To zależy od kategorii.
Piłkarza sezonu chyba wybierali piłkarze, najlepszych z poszczególnych linii jakaś kapituła (głównie, a może w całości złożona z dziennikarzy), coś tam jeszcze sponsor miał do powiedzenia.
Ponadto głosy dziennikarzy oddawane były przed ostatnią kolejką, gdy jeszcze Czubakowi zaliczali pierwszego gola z Cracovią (ostatecznie przypisany Wolskiemu) i przed dwoma trafieniami Bobcka (Bobceka?), gdy mieli:
Czubak 19+3
Bobcek 18+6
 
Odpowiedz
Ale tak czysto piłkarsko to Bobcek jest dużo lepszy niż Czubak.
 
Odpowiedz
Tylko taki Bobcek wiosną to nie licząc ostatniej kolejki oraz meczu z Lechem to strzelał prawie tylko z karnych, do tego był nieskuteczny. Grał czasem brutalnie.
Mnie w sumie nie dziwi a trzeba pamiętać, że głosowali na tego napastnika przed końcem sezonu jak chyba mieli równą ilość bramek.
 
Odpowiedz
napastnik sezonu wg mnie nie musi się równać król strzelców. może. ale nie musi.
to jest gość na tej pozycji, może mieć x bramek od króla strzelców mniej ale swoją grą, asystami, grą w obronie dawać drużynie więcej niż bramki. ale nie wiem czy tak na to patrzą.
a wystarczyło dawać dwie nagrody w tej "kategorii" i byłby spokój: król strzelców i napastnik sezonu Wink
 
Odpowiedz
Najlepszy napastnik Lewandowski, najlepszy piłkarz Messi Smile
 
Odpowiedz
Masłowski do Widzewa?
 
Odpowiedz
Pewnie tak. Niezbyt fajnie bo może tam poukładać i nauczyć cierpliwości. No i na dodatek większy zasięg finansowy - taki jakiego Jagiellonia nie miała.
 
Odpowiedz
U czerwonej zarazy nie było i nie będzie czegoś takiego jak cierpliwość. Już w tym sezonie głośno mówili o tym, że celowali w podium i może nawet PP przy odrobinie szczęścia, więc po takiej katastrofie sportowej nacisk na sukces w najbliższych rozgrywkach ligowych będzie jeszcze większy.

O Masłowskiego nie obawiam się jakoś specjalnie. Prawdę mówiąc cały ostatni rok, a w szczególności wiosna, zweryfikował go wręcz brutalnie w Jadze. Oprócz Pietuszewskiego, który spadł im z nieba, to nie mieli żadnego skrzydłowego na przyzwoitym poziomie. Ciekawą grafikę przygotowało Weszło o kadrze Jagiellonii (chyba nawet jest artykuł na ten temat), zespół który zostawia Masłowski jest w opłakanym stanie, dosłownie 3/4 zawodników do wymiany, albo na kończących się kontraktach.
Najbardziej niebezpieczne z naszego punktu widzenia jest przepłacanie i podbieranie zawodników przez Widzew. Podobno był temat na zamkniętym spotkaniu z mediami, że prowadziliśmy już zaawansowane negocjacje z Selahim, ale poszła plotka między agentami i Dobrzycki zaproponował mu więcej pieniędzy. Oni nie mają dobrej siatki skautingu i nasłuchują kogo chcemy my, Raków, Jaga, Legia i oferują lepszy kontrakt. Dlatego od tamtej sytuacji Lech jest jeszcze bardziej szczelny i nic nie mówi o transferach.
 
Odpowiedz
Ponoć Masłowski robi sobie przerwę i trafi do Widzewa już po letnim okienku. Jeśli to prawda to tak jakby zaczął pracę pod 2 cześć sezonu
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości