27-05-2026, 08:40
Ale co niepięknego widzisz w tym co napisano wyżej?
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa |

(27-05-2026, 09:00)secret napisał(a): Linetty by pasował zwłaszcza że będzie grane na trzech frontach znowu. Problem to pewnie jego zarobki, bo jakby chciał 300tys EUR rocznie to spoko ale on będzie chciał co najmniej 2x tyle
(27-05-2026, 07:43)rojber napisał(a): – Latem szansę dostaną Karol Delikat, Wojciech Szymczak i Hubert Janyszka
– Szymczak i Fiabema odejdą, ADO Den Haag ma jeszcze 4 dni, by wykupić Fiabemę
– Lech chce latem śmielej postawić na lewonożnego stopera Huberta Janyszkę
– Poszukiwana jest klasyczna szóstka o walorach Radosława Murawskiego, gdyż Frederiksen czasem może chcieć zagrać na dwie szóstki
– Jest zainteresowanie Bryanem Fiabemą z różnych lig
– Tymoteusz Gmur i Sammy Dudek pójdą na wypożyczenie
– Niektóre tematy transferowe są otwarte, są negocjowane, nie są to Polacy z Ekstaklasy
– Lech chce sprowadzić piłkarzy między 24 a 26 rokiem życia
– Niels Frederiksen liczy na szybkie skompletowanie kadry, podczas przedłużenia umowy prosił o szybkie ruchy
– Byli piłkarze, którzy już odmówili Lechowi, ale nie były to tzw. „jedynki transferowe”