Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb drzewa
(25-05-2026, 07:30)rojber napisał(a): Piękna różnica w nastrojach w Warszawie. Jedni w 98min po 2h bycia w pucharach z nich wypadli a drudzy w 98min załapali się na baraże.

I to grając w 10 pół meczu
 
Odpowiedz
(28-05-2026, 20:37)MichalM napisał(a): Uffff, przynajmniej nie będzie kolejnej zgody

Akurat ŁKS nam leży jak mało kto. Ostatnie 6 meczów z nimi w ESA: 5:0, 4:0, 2:1, 2:0, 3:1, 3:2. Nawet Lech w totalnej rozsypce za Rumaka potrafił u nich wygrać.
 
Odpowiedz
Będzie lipa z tym trzecim beniaminkiem, zarówno sportowo jak i kibicowsko. Miałem nadzieję na derby Łodzi albo chociaż Warszawy a tu zonk. Przyjazd kibiców Wieczystej to będzie dopiero gratka.
 
Odpowiedz
Wieczysta akurat fajnie grała więc z dwojga złego lepiej, żeby oni awansowali. Nie spodziewam się murarki po nich. Natomiast Chrobry mnie przeraził gdy człowiek będący w studio podsumował ich mówiąc "Chrobry dużo lepiej broni niż Polonia". Do tego jak spojrzymy na ich obecny sezon to mniej bramek od nich strzeliła Puszcza, Odra i 4 najgorsze ekipy.
 
Odpowiedz
Na 100% w meczu z Wieczysta/Chrobrym będzie "Kibicuj z klasą" Big Grin

a łks dostał karę za to wkurwiające udawanie kontuzji bramkarza, chuj im w pysk:
https://x.com/KiQus_/status/2060037678091935951
 
Odpowiedz
Wieczysta to pewnie zrobi transfery i będzie coś próbowała. Ale tam nie ma kibiców, stadionu historii nie ma nic. Cała nadzieja, że ten cały Kwiecień pójdzie po rozum do głowy i da sobie spokój.
 
Odpowiedz
(29-05-2026, 07:36)galis napisał(a): Będzie lipa z tym trzecim beniaminkiem, zarówno sportowo jak i kibicowsko. Miałem nadzieję na derby Łodzi albo chociaż Warszawy a tu zonk. Przyjazd kibiców Wieczystej to będzie dopiero gratka.

Ja też miałem nadzieję na takie derby tylko że w 1 lidze
 
Odpowiedz
Wieczysta ma historię, może jedynie niezbyt obfitą w sukcesy.
 
Odpowiedz
Lepszy Chrobry. Tam jakiś ruch kibicowski jednak jest.
 
Odpowiedz
Wieczysta to klub B klasy czasami A z epizodem w IV lidze potem przyszedł ten cały Kwiecień i nagle klub ogólnopolski. Żenada taka trochę. To tak jakby u nas nie wiem Grom Plewiska albo ten cały Szturm nagle zrobił awans do 1 ligi.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości