Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
@raszko, frekwencja może i będzie lepsza ale zapełnienie na Wiśle w 20% nawet wygląda gorzej niż 75% w Niecieczy.
 
Odpowiedz
Frekwencja będzie lepsza jak bilety nadal będą po 1 zł.
 
Odpowiedz
Nawet jak będą za darmo to wiele więcej niż wczoraj nie będzie. Zwłaszcza, jak będą zbierać bęcki, na 100% na wyjazdach.
 
Odpowiedz
Chyba podczas transmisji meczu z Chrobrym mówili, że bilety na ekstraklasę po 10 zł.
 
Odpowiedz
Dokładnie tak było mówione przed meczem w socialach oraz w trakcie transmisji wczorajszego meczu.
 
Odpowiedz
wg. internetów klub z Warszawy ma na zasadzie wolnego transferu wzmocnisz Judasz.
 
Odpowiedz
Za miesiąc 34 lata...
Dom spokojnej starości na całego
 
Odpowiedz
ale przynajmniej nie z Korony Smile
 
Odpowiedz
Bo Korona woli taniej ale na zachód Tongue
 
Odpowiedz
Bereś wraca do Legii? No cóż gdzie miałby wrócić? Judasz bo wybrał grę zamiast gnicia w rezerwach?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Chaos, 7 gości