Liczba postów: 388
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Ja nie obawiam się Widzewa w nadchodzącym sezonie. Tam brakuje jeszcze kolektywu i trenera. Skończą w środku tabeli, ale życzę im by się załapali na LK by w kolejnym sezonie przekonali się co to znaczy gra na trzech frontach
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Według Ekstraklasa.tv, głosami internautów jedenastka sezonu wygląda następująco: Mrozek - Pereira, Mońka, Janicki, Gurgul - Hellebrand, Kozubal - Golizadeh, Nowak, Palma - Bobček.
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Ciekawe za ile Feyenord go będzie w stanie puścić. Wydali 12 baniek, wg transfermarkt jest warty 10 mln euro. Nie, żebym myślał o nim w kontekście Lecha, tak po prostu ciekaw jestem.
Liczba postów: 16
Liczba wątków: 0
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
0
Na Transfermarkt jest również, że dali za niego 1.5mln.
Liczba postów: 388
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Wymagania finansowe pewnie na poziomie Ishaka
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
No tak. Ale w LM grał i my powinniśmy celować w tego typu zawodników jak chcemy sięgać gwiazd. Rynek polski zostawić Motorowi i Wieczystej.