Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
A z jakiego mamy? Tu już nie ma słabych drużynSmile
 
Odpowiedz
Można było ,,dać" Wieczystą zamiast Cracovii i już byłby start o pół tonu łatwiejszy.
 
Odpowiedz
Pytanie czy na pewno.
Wydaje mi się, że na Lecha każdy wyjdzie zmobilizowany więc Cracovia vs Wieczysta wg mnie bez różnicy.
 
Odpowiedz
Cracovia postawi się Lechowi bo to tradycja jest Big Grin
 
Odpowiedz
Pewnie tak, ale zabierze komuś w kluczowym momencie. Np drużynie Jopa Smile
 
Odpowiedz
Zapomniałem jak Cracovia była ważna w tej kwestii ostatnimi laty Smile Smile
 
Odpowiedz
Cracovia i trener Zieliński.
 
Odpowiedz
Lać wszystkich i patrzeć czy równo puchnie - taka mam koncepcję ??
 
Odpowiedz
Jak będzie poważne uzupełnienie składu bez odejść i kontuzji to czemu nie Big Grin
 
Odpowiedz
Pululu olał Widzew. Nawet oni nie są w stanie mu tyle zapłacić (co jest dość dziwne bo ile chciał tyle ile Lewy? ) Biorą Świderskiego.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 33 gości