Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa
I dobrze będzie dywan na LM Smile Bardzo dobry ruch.
 
Odpowiedz
Ale ten ruch był od dawna zaplanowany. Skończą się koncerty, wymieniamy murawę.
 
Odpowiedz
A wiadomo co z nowym oświetleniem bo to stare nie spełnia norm UEFA plus nie można robić spektakli świetlnych. Wiadomo czy to też będzie zrobione?
 
Odpowiedz
(12-06-2026, 18:28)Skorpion napisał(a): A wiadomo co z nowym oświetleniem bo to stare nie spełnia norm UEFA plus nie można robić spektakli świetlnych. Wiadomo czy to też będzie zrobione?

Miało być robione w tym roku, ale coś nie ma info, że będzie to teraz... Przydałoby się.
 
Odpowiedz
No i mycie czy wymiana membrany miało się odbyć także.
 
Odpowiedz
(12-06-2026, 23:04)Luqu napisał(a):
(12-06-2026, 18:28)Skorpion napisał(a): A wiadomo co z nowym oświetleniem bo to stare nie spełnia norm UEFA plus nie można robić spektakli świetlnych. Wiadomo czy to też będzie zrobione?

Miało być robione w tym roku, ale coś nie ma info, że będzie to teraz... Przydałoby się.

Modernizacja oświetlenia była przewidziana na lato. Także jeśli nic tam z przetargiem się nie wysypało to powinni lada moment z tym startować.
 
Odpowiedz
Jutro nie trafimy na: Floriana FC, Inter Escales, Vardar Skopje, Żalgiris Kowno i Levski Sofia.
 
Odpowiedz
Kowna szkoda. Ale Tallin bym przyjął.
 
Odpowiedz
Zagramy z kimś z pakietu: Mjalby, Arhus, Sabah plus zwycięzcy Ararat- Riga, Klasvik-Atert i Tre Fiori-Larne. Tradycyjnie trafiliśmy gorszy pakiet
 
Odpowiedz
Nie wiem pod jakim kątem gorszy - sportowo nie ma o czym gadać. Jedynie kibicowsko by nie było daleko
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości