Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Ciekawe kogo mu Leśny podrzuci jako piłkarzy?
 
Odpowiedz
Podają, że Widzew już zimą kusił Pululu. 500 tys euro za sam podpis i pensja na poziomie 50-60 tys euro miesięcznie. Teraz pewnie proponowali jeszcze więcej a i tak murzynek nie dał się skusić. Ciekawe jakie ma oczekiwania.
 
Odpowiedz
Być może było tak że kibice Jagielloni dotarli do piłkarza i wyjaśnili mu że nie warto wiązać się z Widzewem zwłaszcza jak niedawno opublikowało się przejmujący filmik o ich klubie. Co innego Lech Wink
 
Odpowiedz
Hellebrand w Koronie. 1,7mln. Co się dzieje w Ekstraklasie!?
 
Odpowiedz
Trzeba podziękować UEFA za Puchar Konferencji bo widać, że Ekstrsklasa dostała tlenu. W kontekście Korony mówi się jeszcze o Urbańskim - jak będą mieli w środku Svetlina z Hellebrandem i Kacperka to awans do pucharów cel nr 1.
 
Odpowiedz
(16-06-2026, 19:45)Gugus napisał(a): Hellebrand w Koronie. 1,7mln. Co się dzieje w Ekstraklasie!?

niemożliwe, przeciez wg Włodarczyka Hellebrand już uzgodnił kontrakt z Widzewem, przecież nie będzie grał w 2 klubach na raz. Korona po prostu w d....była, gówna wie
Smile
 
Odpowiedz
Jutro powie, że Hellebrand już uzgodnił kontrakt z Widzewem ale dostał sygnały, że jednak Korona.
 
Odpowiedz
Przyłożył ucho.
 
Odpowiedz
No ale jest oficjalka już. Z Misiura też miał rację mimo że nawet poszło dementi z klubu.
 
Odpowiedz
O tym to nawet ja wiedziałem.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 22 gości