Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Pewnie rozumiesz ale pojąć nie możesz  Smile ja czasem tak mam
 
Odpowiedz
(16-06-2026, 20:43)galis napisał(a): Pewnie rozumiesz ale pojąć nie możesz  Smile ja czasem tak mam

O to to Smile
 
Odpowiedz
(16-06-2026, 19:33)Skorpion napisał(a): No to mamy spokój w bramce. Za Mrozka o ofertach nie słychać więc pewnie zostanie.

Pewnie nie było słychać bo Lis nie był podpisany.
 
Odpowiedz
Albo nikt nie szuka bramkarza w XXI wieku grającego nogami w stylu Bartka.
 
Odpowiedz
Albo mamy dopiero połowę czerwca i kluby mają jeszcze trzy miesiące na zrobienie transferów. Wink
 
Odpowiedz
Przy czym ja nie mam problemu, jeżeli Mrozek zostanie bo to nam wyjdzie tylko na dobre.
 
Odpowiedz
Co do Korony to kluby stać na takie kontrakty tylko nie widzę tego, że Korona dołoży na kontrakty kolejnych zawodników bo ściągnięcie jednego chyba nie daje tego skoku jakościowego?
Tak samo jak inne kluby. A jeśli taki by się działo to jest gwiazdą z dużą kasa a co z resztą piłkarzy?
 
Odpowiedz
(16-06-2026, 18:48)Lewik napisał(a):
(16-06-2026, 12:56)Róża napisał(a): Z Jeleniej??

Z Jasnej!

I kamyk do studia przywiózł. Pan wie kto po nim stąpał...
 
Odpowiedz
Oczywiście, że nam się to opłaca. Dwóch dobrych bramkarzy sprzedaż Mrozka za drobne też sensu nie ma.
 
Odpowiedz
Mrozek na pewno się nie zgodzi na ławkę. Poza tym sprawa jest raczej jasna - Mrozek może odejść, klub nie będzie mu robił pod górkę i sprzeda nawet w promocji. I dobrze, bo tutaj chodzi o wiarygodność.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: TonyJJ, 8 gości