Liczba postów: 11
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2026
Reputacja:
0
Już pisał bodajże Szymon Janczyk. Ok. 1 mln EUR brutto rocznie.
Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Dokładnie. Pisałem o tym parę postów wyżej.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Racja. Zasadniczo: chcemy grać jak w zachodnich ligach, bierzemy zawodników z tamtych lig. Tę koncepcję widać już od jakiegoś czasu. Jak ktoś chce graczy z Kielc na Bułgarskiej - zapraszam na mecz z Koroną, mogę nawet postawić Mocne Polskie przed .
Liczba postów: 43
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
1
Jedno trzeba przyznać, wzieli się szybko do roboty, połowa czerwca, mamy dwóch nowych grajków, plus jeden blisko, plus przedłużenie Palmy. 20 lat to zajęło ale wyciągają wnioski.
Liczba postów: 319
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
Jeszcze nie wyciągnęli - obecnie jeżeli chodzi o obronę to jesteśmy w czarnej dupie - czekam na więcej.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
No to niezły ruch. Nieźle takie coś się chwali poznali rywala w LM to pracują. Faktycznie obrona obecnie to dramat. Trzeba szybko wzmocnić i mam wrażenie, że następny ,,Palma" trafi do nas jako ekstra piłkarz pod koniec okienka.
Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
No fakt. Wczoraj poznaliśmy rywala w eLM i od razu przełożyło się to na wymierne efekty. W końcu się wzięli do roboty. W ciągu 18h 47 min ogarnąć takiego gościa od podstaw to chyba rekord Guinessa.