Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa
Rywal najtrudniejszy ale.. chcemy grać w LM to takich trzeba robić. No Panowie w gabinetach mówimy ,,sprawdzam" transfery na już nie na koniec sierpnia. Trener musi mieć czym pracować. Rywal w zasięgu ale wzmocnienia konieczne.
 
Odpowiedz
Hakans/Bengtsson - Palma/Rodriguez/Jagiełło - Walemark/Sayyadmanesha

Były czasy, że wyglądało to gorzej.
 
Odpowiedz
No na przykład ściągaliśmy Dawida Floriana i marzyliśmy o mistrzostwie Wink
 
Odpowiedz
Tej, on gra jeszcze w A - klasie. Szacunek.
 
Odpowiedz
Dobrze, że śledzisz losy byłych zawodników Lecha Big Grin

Ja bym go na zdjęciu z tamtych lat nawet nie poznał Smile
 
Odpowiedz
Czyli w teorii jeszcze jeden uniwersalny na skrzydła by się przydał.
 
Odpowiedz
Lepiej skupić się na stoperku i defensywnym.
 
Odpowiedz
Na stoperka to potrzebujemy dwóch w tej chwili.
 
Odpowiedz
Myślę, że przyjdzie do wyjściowego z Mońką. Na rezerwie Skrzypczak, Douglas i Janyszka (chyba, że uda się n wypożyczenie). Osobiście będę zaskoczony jak sprowadzą dwóch stoperów.
 
Odpowiedz
Jeżeli Milić podpisze to Janyszka musi iść na wypożyczenie. Tak czy siak przyjdzie 1 stoper.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 7 gości