19-06-2026, 11:37
Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa |
(19-06-2026, 10:14)Róża napisał(a): i ma dołączyć lewonożny stoper, pomimo Milicia.
(19-06-2026, 09:13)Skorpion napisał(a): Alexa nie ma co liczyć na stoperze. Dlatego piszę o dwóch. Na skrzydło także by się jeszcze jeden kot przydał.
(19-06-2026, 11:38)dst95 napisał(a):(19-06-2026, 11:37)rojber napisał(a): Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu.
Okej, nie chcę się spierać o to, ale utrzymanie tego chłopaka to jakieś zupełne grosze akurat. Liczmy pięciu.
(19-06-2026, 11:51)rojber napisał(a):(19-06-2026, 11:38)dst95 napisał(a):(19-06-2026, 11:37)rojber napisał(a): Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu.
Okej, nie chcę się spierać o to, ale utrzymanie tego chłopaka to jakieś zupełne grosze akurat. Liczmy pięciu.
Zgadza się, zapewne grosze ale z drugiej strony jest nam potrzebnych 6 stoperów? W przypadku Janyszki może się okazać, że chłopak ma papiery jak Mońka i może w hierarchi wskoczyć np. na 3-4 miejsce (licząc, że przyjdzie solidny grajek). To już wolę pożegnać Milica a kasę z jego kontraktu dołożyć jakiegoś kozaka.