Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Widzew bierze Świderskiego zostały ostatnie szczegóły do dogadania. Ciekawy ruch
 
Odpowiedz
Rzekomo kontrakt na poziomie 1.5 mln euro rocznie. Ciekawe zatem ile chciał Pululu, że Widzew nie był w stanie sprostać finansowym wymaganiom zawodnika.
 
Odpowiedz
W Szczecinie mają już Dni Morza - Trener zwolniony a do klubu dołącza JP Nsame - pytanie w jakim charakterze? Trenera czy pierwszego Napastnika  Smile
 
Odpowiedz
Trenetem będzie Oscar Garcia
 
Odpowiedz
Ło Panie... Grubo poszli.
 
Odpowiedz
Mnie się powoli robi żal Legii. Pół roku negocjowali kontrakt ze swoim najlepszym napastnikiem, jak się w końcu dogadali to przyszło zero tituli i go przechwycili.
 
Odpowiedz
Zupełnie niepotrzebnie. Że względów zawodowych mam kilku Znajomych w Wawie którzy sztywno kibicują Legii. Z tym Nsame to była kwintesencja obecnej ich sytuacji. Wynegocjowali kontrakt (w tym wypadku sporą obniżkę pensji piłkarza) ma który dopiero mieli znaleźć pieniądze. Wiem że to brzmi niewiarygodnie ale taka teraz jest Legia. Szukali pieniędzy próbując opędzlować Kacpra Urbańskiego, Leszczyńskiego lub tego Rumunoniemca (kolejność nieprzypadkowa) i następnie podpisać co ustalili. Nsame razem z Agentem wqrwili się a resztę już znamy.
 
Odpowiedz
Brzmi to jeszcze gorzej niż myślałem. Bieda aż piszczy a oni jeszcze sobie Papszuna wzięli który przepala miliony na autobusy piłkarzy.
 
Odpowiedz
Bo wpadli na "chytry plyn" że Papszun potrafi stworzyć Potwora ze średniej drużyny mającej przeciętnych Grajków niczym w Rakowie. Tylko nie przemyśleli jednego - tamten Raków miał mimo wszystko lepszych Zawodników- nawet jeśli Rajovic czy Adamski będą Piaseckim to  Urbański nie będzie Ivim a Arsenic jest 5 lat starszy. Nawet jeśli ktoś by się uparł że to podobne Drużyny to jest drugi aspekt, Ekstraklasa. Wtedy Legia już się zaczęła sypać, my dopiero wchodziliśmy na wlasciwe tory, ucząc się gry na dwóch frontach, Jaga była przed erą Siemieńca i Masłowskiego  a reszta ligi była zwyczajnie biedna. Dziś jest inna rzeczywistość, poza Legią to biedni są może Piast i Płock (chociaż wuj wie bo to miejskie kluby). Korona bierze Hellebranda, Pogoń Nsame i Trenera że nie mogłem uwierzyć gdy o nim napisałeś a w Widzewie dalej trwa bal murzynów.
Dlatego nie rozumiem głosów że Legia może być zamieszana w walkę o Mistrza I nie chodzi mi tylko o moje uprzedzenia.
 
Odpowiedz
Moim zdaniem może tak się zdarzyć ale tylko poprzez słabość innych. Legia być może będzie przepychać mecze, grać podobnie jak wiosną a reszta może punktować różnie.
Wolałbym nie widzieć ich w czubie tabeli ale nie jest to dla mnie jakaś abstrakcja.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości