![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 17-06-2026 Ja pierdole - pech losowań nigdy się nie skończy. Na szczęście w miarę blisko RE: Quo Vadis Lech Poznań - Bonx82 - 17-06-2026 Nie ma co marudzić, chcąc grać w LM takie drużyny trzeba ograć. Teraz zadanie dla zarządu żeby skompletować kadrę jak najszybciej żeby się zgrać i lecimy po marzenia RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 17-06-2026 Ech, co za pech kolejny raz. Ale tak jak piszecie, nie ma co marudzić. Rutkowski i Rząsa mają kolejny argument za tym, że nie ma co czekać i trzeba wzmacniać kadrę, bo inaczej znowu będzie w pizdę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Lewik - 17-06-2026 Tu już nie chodzi o granie w LM, ale po przejściu I rundy dalej zostałyby w razie W eliminacje do LE. A tak od razu spadamy do LKE w razie niepowodzenia... RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 17-06-2026 Wywiad o Lechu będą mieli z pierwszej ręki, bo gra tam Carstensen. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 17-06-2026 (17-06-2026, 12:16)Bonx82 napisał(a): Nie ma co marudzić, chcąc grać w LM takie drużyny trzeba ograć. Teraz zadanie dla zarządu żeby skompletować kadrę jak najszybciej żeby się zgrać i lecimy po marzenia Zgoda z tym, że nie ma co marudzić, bo takie drużyny trzeba po prostu ograć, jak się chce grać w LM. Natomiast zadanie tutaj jest w 90%, jak nie więcej, w rękach sztabu i piłkarzy, których mieliśmy do dyspozycji w poprzednim sezonie. My sobie nie kupimy przejścia Duńczyków. Zawodników do ich przejścia już kupiliśmy. Wcześniej. Jak będziemy wyglądali jak z Crveną, Genk, Karabachem itd. to żadne zakupy nam nie pomogą w pierwszych rundach... RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 17-06-2026 (17-06-2026, 12:19)Lewik napisał(a): Tu już nie chodzi o granie w LM, ale po przejściu I rundy dalej zostałyby w razie W eliminacje do LE. A tak od razu spadamy do LKE w razie niepowodzenia... Ja myślałem, że jak teraz odpadniemy z tej II rundzy el. do LM to trafiamy do el. do LE. Dopiero jak tam odpadniemy to zostaje nam el. do LKE. W zeszłym roku tak chyba było jak mnie pamięć nie myli. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Bennett - 17-06-2026 (17-06-2026, 12:19)strzelisty jupiter napisał(a): Wywiad o Lechu będą mieli z pierwszej ręki, bo gra tam Carstensen. Markus Uglebjerg jest tam asystentem RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 17-06-2026 (17-06-2026, 12:19)Lewik napisał(a): Tu już nie chodzi o granie w LM, ale po przejściu I rundy dalej zostałyby w razie W eliminacje do LE. A tak od razu spadamy do LKE w razie niepowodzenia... Racja. Przegrane drużyny w 1. rundzie LM spadają od razu do LKE. Ale my nie gramy w 1. rundzie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - SpokoLoko - 17-06-2026 Jest jak pisze rojber. Odpadnięcie w II rundzie eliminacji LM oznacza, że Lech trafia do III rundy eliminacji Ligi Europy. Jeśli wygramy dwumecz w III rundzie LE zagramy w play-offach Ligi Europy o awans do fazy ligowej. Jeśli przegramy w III rundzie LE przejdziemy do play-offów Ligi Konferencji. Jeśli przegramy również play-off Ligi Konferencji wtedy dopiero odpadamy całkowicie z europejskich pucharów. |