Liczba postów: 320
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
Ja pierdole - pech losowań nigdy się nie skończy. Na szczęście w miarę blisko
Liczba postów: 146
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
3
Nie ma co marudzić, chcąc grać w LM takie drużyny trzeba ograć. Teraz zadanie dla zarządu żeby skompletować kadrę jak najszybciej żeby się zgrać i lecimy po marzenia
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Ech, co za pech kolejny raz. Ale tak jak piszecie, nie ma co marudzić. Rutkowski i Rząsa mają kolejny argument za tym, że nie ma co czekać i trzeba wzmacniać kadrę, bo inaczej znowu będzie w pizdę.
Liczba postów: 100
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
7
Tu już nie chodzi o granie w LM, ale po przejściu I rundy dalej zostałyby w razie W eliminacje do LE. A tak od razu spadamy do LKE w razie niepowodzenia...
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Wywiad o Lechu będą mieli z pierwszej ręki, bo gra tam Carstensen.
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
Jest jak pisze rojber.
Odpadnięcie w II rundzie eliminacji LM oznacza, że Lech trafia do III rundy eliminacji Ligi Europy.
Jeśli wygramy dwumecz w III rundzie LE zagramy w play-offach Ligi Europy o awans do fazy ligowej.
Jeśli przegramy w III rundzie LE przejdziemy do play-offów Ligi Konferencji.
Jeśli przegramy również play-off Ligi Konferencji wtedy dopiero odpadamy całkowicie z europejskich pucharów.