![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026 (12-06-2026, 15:30)secret napisał(a): Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić. Wiesz, Guma też mógł jeszcze parę lat pohasać ale zrobił krok, którego Karol nie zrobił a Kuba mógłby. Każdy może sobie sam odpowiedzieć, kto lepiej wybrał rok temu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-06-2026 Karol jeszcze do nas wróci zobaczycie do rezerw przyjdzie.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026 (12-06-2026, 17:10)Róża napisał(a):(12-06-2026, 15:30)secret napisał(a): Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić. Guma jest dobrym przykładem, chociaż z drugiej strony nie grał tyle co pewnie chciał (w Ekstraklasie 11x w wyjściowym składzie). Moder oczywiście mimo młodego wieku doświadczenie ma spore, ale myślę że Brighton i Feyenoord, to wciąż tylko 2 kluby zagraniczne a pewnie chciałby spróbować innych lig. Nie wierzę po prostu w jego powrót w tym roku RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 12-06-2026 Moder może chce zachodu ale zachód Modera niekoniecznie RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026 Lis - Gumny, Mońka, Skrzypczak, Gurgul - Moder, Rodríguez - Wålemark, Golizadeh, Palma - Agnero...ale to by żarło. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026 Żarłoby, ale z zaciekawieniem patrzę na to że wystawiłeś Agnero Myślę że jak już nie widzę Kozubala z składzie to za pieniądze z jego transferu Pululu albo jakiegoś asa na lewą obronę i żeby coś zostało na wypożyczenie prawoskrzydłowego do powrotu Aliego RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026 Prawoskrzydłowy najpewniej będzie transferem definitywnym bo Ali raczej i tak ostatni sezon w Europie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026 Wolę by znaleźli lewego obrońcę. Prawoskrzydłowych jest cała masa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-06-2026 Kto jest na prawe skrzydło? RE: Pogłoski transferowe 2026 - lolas - 13-06-2026 (12-06-2026, 08:41)secret napisał(a): Feyenord chce sprzedać Modera https://weszlo.com/nowy-klub-afimico-pululu-transfer-na-ostatniej-prostej/ Ja wiem, że to weszło ale chyba aż tak by się nie zbłaźnili … i szczerze mówiąc nie widzę go i nas więc niech tak będzie . |