Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026

(12-06-2026, 15:30)secret napisał(a): Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić.
Wątpię by Moder wrócił teraz do kraju. Jeśli się wyleczy z kontuzji i nie złapie kolejnej w szybkim czasie to jeszcze parę lat za granicą pohasa.

Wiesz, Guma też mógł jeszcze parę lat pohasać ale zrobił krok, którego Karol nie zrobił a Kuba mógłby. Każdy może sobie sam odpowiedzieć, kto lepiej wybrał rok temu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-06-2026

Karol jeszcze do nas wróci Big Grin zobaczycie do rezerw przyjdzie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026

(12-06-2026, 17:10)Róża napisał(a):
(12-06-2026, 15:30)secret napisał(a): Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić.
Wątpię by Moder wrócił teraz do kraju. Jeśli się wyleczy z kontuzji i nie złapie kolejnej w szybkim czasie to jeszcze parę lat za granicą pohasa.

Wiesz, Guma też mógł jeszcze parę lat pohasać ale zrobił krok, którego Karol nie zrobił a Kuba mógłby. Każdy może sobie sam odpowiedzieć, kto lepiej wybrał rok temu.

Guma jest dobrym przykładem, chociaż z drugiej strony nie grał tyle co pewnie chciał (w Ekstraklasie 11x w wyjściowym składzie). Moder oczywiście mimo młodego wieku doświadczenie ma spore, ale myślę że Brighton i Feyenoord, to wciąż tylko 2 kluby zagraniczne a pewnie chciałby spróbować innych lig. Nie wierzę po prostu w jego powrót w tym roku


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 12-06-2026

Moder może chce zachodu ale zachód Modera niekoniecznie


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026

Lis - Gumny, Mońka, Skrzypczak, Gurgul - Moder, Rodríguez - Wålemark, Golizadeh, Palma - Agnero...ale to by żarło.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026

Żarłoby, ale z zaciekawieniem patrzę na to że wystawiłeś Agnero Smile
Myślę że jak już nie widzę Kozubala z składzie to za pieniądze z jego transferu Pululu albo jakiegoś asa na lewą obronę i żeby coś zostało na wypożyczenie prawoskrzydłowego do powrotu Aliego


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026

Prawoskrzydłowy najpewniej będzie transferem definitywnym bo Ali raczej i tak ostatni sezon w Europie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026

Wolę by znaleźli lewego obrońcę. Prawoskrzydłowych jest cała masa.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-06-2026

Kto jest na prawe skrzydło?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - lolas - 13-06-2026

(12-06-2026, 08:41)secret napisał(a): Feyenord chce sprzedać Modera Wink
Co nie dziwne bo w tym sezonie to z 8 miesięcy był kontuzjowany. Jak nie kolano to przepuklina....

(12-06-2026, 08:40)lolas napisał(a): Pululu jednak w Widzewie . To jest jednak gamoń. Big Grin

a skąd ten news?

https://weszlo.com/nowy-klub-afimico-pululu-transfer-na-ostatniej-prostej/

Ja wiem, że to weszło ale chyba aż tak by się nie zbłaźnili … i szczerze mówiąc nie widzę go i nas więc niech tak będzie .