Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 16-06-2026

Za chwilę kolejne 2 transfery?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 16-06-2026

(16-06-2026, 19:43)rojber napisał(a): Za chwilę kolejne 2 transfery?

Jakie?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 16-06-2026

Jakąś chwilę temu wpadł sms z info, że od 19:48 czeka Cię hattrick. Pytanie czy Lis i kolejnych dwóch czy o co tam im chodziło. Póki co cisza…


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 16-06-2026

(16-06-2026, 19:33)Skorpion napisał(a): No to mamy spokój w bramce. Za Mrozka o ofertach nie słychać więc pewnie zostanie.

Nie ma szans by któryś z tej dwójki zgodził sie na rezerwowego.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Luqu - 16-06-2026

(16-06-2026, 19:57)rojber napisał(a): Jakąś chwilę temu wpadł sms z info, że od 19:48 czeka Cię hattrick. Pytanie czy Lis i kolejnych dwóch czy o co tam im chodziło. Póki co cisza…

A to nie jest sms z górnika? Big Grin


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 16-06-2026

Tej, Taa. Ziomek mi podesłał i narobił rabanu;D


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 16-06-2026

Hellebramd w Koronie to jest dla mnie hit. Co siedzi w glowie takiego Hellebranda to nie mam pojęcia Smile Liczę że wydali na niego kasę z transferu Svetlina do nas.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 16-06-2026

(16-06-2026, 20:11)Jerry2015 napisał(a): Hellebramd w Koronie to jest dla mnie hit. Co siedzi w glowie takiego Hellebranda to nie mam pojęcia Smile Liczę że wydali na niego kasę z transferu Svetlina do nas.

Kasa misiu kasa


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-06-2026

Ja się obawiam że wręcz przeciwnie - Maciejczykowi załączył się tryb Dobrzycki - tu nie chodzi nawet o te 1,7 miliona klauzuli bo na nią stać pół ligi ale o kontrakt który przebił ofertę starozakonnych. Oczywiście że Hellebrand i Svetlin to w Koronie tłok ale ruch ten pokazał że nie są głodni kasy i mogą czekać na satysfakcjonującą ofertę


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 16-06-2026

(16-06-2026, 20:13)Kefas9494 napisał(a):
(16-06-2026, 20:11)Jerry2015 napisał(a): Hellebramd w Koronie to jest dla mnie hit. Co siedzi w glowie takiego Hellebranda to nie mam pojęcia Smile Liczę że wydali na niego kasę z transferu Svetlina do nas.

Kasa misiu kasa
Taaa. To ja wiem Smile ale i tak nie rozumiem Smile