![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 16-06-2026 Za chwilę kolejne 2 transfery? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 16-06-2026 (16-06-2026, 19:43)rojber napisał(a): Za chwilę kolejne 2 transfery? Jakie? RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 16-06-2026 Jakąś chwilę temu wpadł sms z info, że od 19:48 czeka Cię hattrick. Pytanie czy Lis i kolejnych dwóch czy o co tam im chodziło. Póki co cisza… RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 16-06-2026 (16-06-2026, 19:33)Skorpion napisał(a): No to mamy spokój w bramce. Za Mrozka o ofertach nie słychać więc pewnie zostanie. Nie ma szans by któryś z tej dwójki zgodził sie na rezerwowego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Luqu - 16-06-2026 (16-06-2026, 19:57)rojber napisał(a): Jakąś chwilę temu wpadł sms z info, że od 19:48 czeka Cię hattrick. Pytanie czy Lis i kolejnych dwóch czy o co tam im chodziło. Póki co cisza… A to nie jest sms z górnika?
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 16-06-2026 Tej, Taa. Ziomek mi podesłał i narobił rabanu;D RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 16-06-2026 Hellebramd w Koronie to jest dla mnie hit. Co siedzi w glowie takiego Hellebranda to nie mam pojęcia Liczę że wydali na niego kasę z transferu Svetlina do nas.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 16-06-2026 (16-06-2026, 20:11)Jerry2015 napisał(a): Hellebramd w Koronie to jest dla mnie hit. Co siedzi w glowie takiego Hellebranda to nie mam pojęcia Kasa misiu kasa RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-06-2026 Ja się obawiam że wręcz przeciwnie - Maciejczykowi załączył się tryb Dobrzycki - tu nie chodzi nawet o te 1,7 miliona klauzuli bo na nią stać pół ligi ale o kontrakt który przebił ofertę starozakonnych. Oczywiście że Hellebrand i Svetlin to w Koronie tłok ale ruch ten pokazał że nie są głodni kasy i mogą czekać na satysfakcjonującą ofertę RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 16-06-2026 (16-06-2026, 20:13)Kefas9494 napisał(a):Taaa. To ja wiem(16-06-2026, 20:11)Jerry2015 napisał(a): Hellebramd w Koronie to jest dla mnie hit. Co siedzi w glowie takiego Hellebranda to nie mam pojęcia ale i tak nie rozumiem
|