Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - marekst - 13-05-2026

Trzeba liczyć, że Arkowcy jeszcze bardziej zmotywowani będą a Górnik już mentalnie jest w piździe wierząc jeszcze w mistrzostwo


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 13-05-2026

Ale Arka walczy ładnie.


RE: Ekstraklasa - Janiko - 13-05-2026

Arka odchaczona. Teraz Jagiellonia - Raków. Remis chyba NAM wystarczy ?


RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026

ładnie, całe 2 celne strzały oddali na bramkę Górnika. zresztą wielki Górnik to samo Wink


RE: Ekstraklasa - Antonio - 13-05-2026

Wytarczy do czego? Remis w następnym meczu powoduje, że może nas wyprzedzić tylko Jaga pod warunkiem, że wygra dwa a my przegramy dwa.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026

(13-05-2026, 19:51)Janiko napisał(a): Arka odchaczona. Teraz Jagiellonia - Raków. Remis chyba NAM wystarczy ?

przede wszystkim Górnik odhaczony

(13-05-2026, 19:53)Antonio napisał(a): Wytarczy do czego? Remis w następnym meczu powoduje, że może nas wyprzedzić tylko Jaga pod warunkiem, że wygra dwa a my przegramy dwa.

do optymalnego zadowolenia z wyniku


RE: Ekstraklasa - Skorpion - 13-05-2026

Ale gryźli glebę a były podejrzenia, że odpuszczą a tylko z nami się spinali. A tu walka. Szkoda tego strzału Kerka.


RE: Ekstraklasa - MichalM - 13-05-2026

Ta sytuacja z 88 minuty...jak oni tego nie wykorzystali...to tylko oni wiedzą Smile

Grunt, że Górnik odpada, teraz wygrana Rakowa albo remis


RE: Ekstraklasa - Janiko - 13-05-2026

(13-05-2026, 19:57)MichalM napisał(a): Grunt, że Górnik odpada, teraz wygrana Rakowa albo remis
Remis nie daje nam mistrzostwa DZIŚ? Czy mimo wszystko trzeba czekać do soboty ?


RE: Ekstraklasa - marekst - 13-05-2026

A co w przypadku dzisiaj remisu i wygranych 2 kolejek a 2 nasze przegrane? 4 drużyny po 56 punktów. Ktoś ogarnia te "małe tabele"?