Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Trzeba liczyć, że Arkowcy jeszcze bardziej zmotywowani będą a Górnik już mentalnie jest w piździe wierząc jeszcze w mistrzostwo
 
Odpowiedz
Ale Arka walczy ładnie.
 
Odpowiedz
Arka odchaczona. Teraz Jagiellonia - Raków. Remis chyba NAM wystarczy ?
 
Odpowiedz
ładnie, całe 2 celne strzały oddali na bramkę Górnika. zresztą wielki Górnik to samo Wink
 
Odpowiedz
Wytarczy do czego? Remis w następnym meczu powoduje, że może nas wyprzedzić tylko Jaga pod warunkiem, że wygra dwa a my przegramy dwa.
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 19:51)Janiko napisał(a): Arka odchaczona. Teraz Jagiellonia - Raków. Remis chyba NAM wystarczy ?

przede wszystkim Górnik odhaczony

(13-05-2026, 19:53)Antonio napisał(a): Wytarczy do czego? Remis w następnym meczu powoduje, że może nas wyprzedzić tylko Jaga pod warunkiem, że wygra dwa a my przegramy dwa.

do optymalnego zadowolenia z wyniku
 
Odpowiedz
Ale gryźli glebę a były podejrzenia, że odpuszczą a tylko z nami się spinali. A tu walka. Szkoda tego strzału Kerka.
 
Odpowiedz
Ta sytuacja z 88 minuty...jak oni tego nie wykorzystali...to tylko oni wiedzą Smile

Grunt, że Górnik odpada, teraz wygrana Rakowa albo remis
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 19:57)MichalM napisał(a): Grunt, że Górnik odpada, teraz wygrana Rakowa albo remis
Remis nie daje nam mistrzostwa DZIŚ? Czy mimo wszystko trzeba czekać do soboty ?
 
Odpowiedz
A co w przypadku dzisiaj remisu i wygranych 2 kolejek a 2 nasze przegrane? 4 drużyny po 56 punktów. Ktoś ogarnia te "małe tabele"?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 39 gości