![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026 ok - poddaje się. ale: dwa remisy z J (2), remis z R i wygrana (4), dwie wygrane z Górnikiem (6) = 12 skąd masz te 10? Jaga prowadzi jakby co ![]() (13-05-2026, 21:05)strzelisty jupiter napisał(a): Ktoś naprawdę dopuszcza, że przejebiemy oba ostatnie mecze? Co dzisiaj piliście? zdarzają się takie cuda na świecie bez picia
RE: Ekstraklasa - Sultan - 13-05-2026 (13-05-2026, 20:20)strzelisty jupiter napisał(a): Nikt nie dojedzie do tylu punktów ile mamy obecnie. Jest po sezonie. A ja po raz kolejny twierdzę że 56 nie da nam MP. E: no to 56 da MP czy jednak nie możemy przegrać nic z ostatnich 2 ?
RE: Ekstraklasa - marekst - 13-05-2026 (13-05-2026, 21:05)strzelisty jupiter napisał(a): Co dzisiaj piliście? https://youtu.be/VK8vBwPSVLg?si=Fh5mTC598uv5z_nE&t=10
RE: Ekstraklasa - Róża - 13-05-2026 (13-05-2026, 21:07)Mosina napisał(a): ok - poddaje się.Na szybko liczyłem a co nagle to po diable. RE: Ekstraklasa - uncoolben - 13-05-2026 (13-05-2026, 21:05)strzelisty jupiter napisał(a): Ktoś naprawdę dopuszcza, że przejebiemy oba ostatnie mecze? Co dzisiaj piliście? No to przypomnijmy sobie świezy przypadek Ajaxu. RE: Ekstraklasa - MichalM - 13-05-2026 Na ten moment Górnik i Lech mają najlepsze bilanse bezpośrednie tzn po 12 pkt. Najgorszy chyba Jagiellonia. Więc jeśli dobrze rozumiem to przy równej liczbie pkt MP będzie się rozstrzygał między nami, a Górnikiem. Ale...jebać to. My robimy swoje! A Raków...kurwa grać! RE: Ekstraklasa - pacal - 13-05-2026 (13-05-2026, 20:42)Mosina napisał(a):(13-05-2026, 20:39)Róża napisał(a): Wynik bezpośrednich spotkań przy 4 zespołach z 56 pkt to mała tabela a w niej mamy 2 pkt mniej od Górnika. Oczywiście że jest. Jest osobny punkt regulaminu na rozstrzygnięcia przy równych punktach dla więcej niż w 2 drużyn. Właśnie "mała tabela". RE: Ekstraklasa - secret - 13-05-2026 (13-05-2026, 21:26)Róża napisał(a): Na szybko liczyłem a co nagle to po diable. No żeby nam odjąć dwa punkty "na szybko" to skandal ![]() Raków Jagiellonia - wyrównany mecz. Oby tak dalej. W końcówce Raków przyciśnie i wciśnie na 1:1 Mała tabela i tak powoduje w każdej opcji (3 albo 4 drużyny z równą ilością punktów) że jesteśmy w niej na pierwszym miejscu. (o Ile oczywiście w dzisiejszym meczu Jagiellonia Raków będzie remis i 3 lub 4 drużyny będą miały na koniec 56 punktów). Jedynie w przypadku jak my i Jagiellonia będziemy mieć po 56 punktów może być nieciekawie (korzystniejsza różnica bramek: Jagielonia minimum +14 my +13) Oczywiście powyższe odpada w przypadku gdy dziś w meczu Rakowa i Jagiellonie nie będzie podziału punktów. RE: Ekstraklasa - Mosina - 13-05-2026 (13-05-2026, 21:29)pacal napisał(a):(13-05-2026, 20:42)Mosina napisał(a):(13-05-2026, 20:39)Róża napisał(a): Wynik bezpośrednich spotkań przy 4 zespołach z 56 pkt to mała tabela a w niej mamy 2 pkt mniej od Górnika. racja - sorry, źle interpretowałem pojęcie "bezpośrednich meczów"
RE: Ekstraklasa - pacal - 13-05-2026 (13-05-2026, 20:57)Róża napisał(a): Wyniki meczów, czyli my mamy 10 pkt a Górnik 12, bo wygrał z Rakowem i Jagiellonią. Nie. My mamy w tabeli 4 zespołów też 12 punktów (2 wygrane z Górnikiem, 1 z Rakowem + 3 remisy). Raków i Jaga się nie liczą bo przed meczem w Częstochowie miały w tej tabelce odpowiednio 4 i 2 punkty, więc nie są w stanie dogonić. - Następna w kolejności jest różnica bramek w małej tabelce (my 11-8, a Górnik 9-6, więc jest remis) - Następna w kolejności jest większa ilość strzelonych bramek w małej tabelce, w której wygrywamy z Górnikiem 11:9 Tak że byłoby na żyletki, ale na nasze ![]() - w tabeli Lech-Górnik-Raków wygrywamy na punkty (10 - 6 - 1). - w tabeli Lech-Górnik-Jaga wygrywamy na punkty (8 - 6 - 2). - w tabeli Lech-Raków-Jaga wygrywamy na punkty (6 - 5 - 3) (zakładając remis Raków-Jaga, bo tylko przy takim wyniku Lech, Raków i Jaga mogą mieć po 56 pkt). |