![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - rojber - 14-05-2026 Oby nie poszli "po swoje" tak jak w meczu z Arką
RE: Ekstraklasa - pacal - 14-05-2026 (14-05-2026, 09:59)Mosina napisał(a): czysto formalnie, ich remis w Katowicach nie daje nam mistrzostwa Czysto formalnie, nie daje nam mistrzostwa tylko jeśli przegramy z Radomiakiem. Jeśli zremisujemy, to jak najbardziej daje. RE: Ekstraklasa - raszko - 14-05-2026 Rozkminka na 7 stron a prawda jest taka, że jak tego nie dowieziemy to będzie wstyd przez następne 10 lat. STS i Fortuna dają kurs na nas 1.01 a Superbet 1.05. RE: Ekstraklasa - galis - 14-05-2026 i wszystko w tym temacie, dwie piłki meczowe plus możliwość błędu Jagi jako dwie podpórki; czego tu się qrwa bać? RE: Ekstraklasa - rojber - 14-05-2026 Ten od Wieczystej przejął 25% akcji skisłej. Docelowo będzie chciał wykupić całość. RE: Ekstraklasa - galis - 14-05-2026 Farmazon, nic takiego nie miało miejsca - tak mówi Harry Potter. RE: Ekstraklasa - koziołek - 14-05-2026 No cóż Kwiecień jest tyle lat koło Wisły i tak bardzo chce, że w dementi nie wierzę. Może nie teraz ale za jakiś czas. Do tego Wieczysta to osiedlowy klubik tylko wyniesiony przez pieniądze ponad poziom do jakiego jest predystynowany. Nawet w okolicy stadionu teraz budują tramwaj, tam nie ma przestrzeni na wielki klub...w sumie to jak kibiców ma mało. Na dłuższą metę bezsensu. RE: Ekstraklasa - Mosina - 14-05-2026 Królewski miałby się zgodzić na max własnie taki udział ewentualnego wspólnika a Kwiecień jest po pierwsze wielkim fanem Wisły, a po drugie bez sensu mu jest wchodzić do Ekstraklasy. to najlepszy moment na taki deal i myślę że teraz się wydarzy. z doświadczeń tego typu wiemy że dwóch wspólników to się wczesniej czy później kończy źle, ale może im ma się udać. czyżby kolejny poważny gracz? RE: Ekstraklasa - secret - 14-05-2026 Myślę że trochę zderzą się z nową rzeczywistością ekstraklasy. Oni cały czas myślą że są "wielką Wisłą" z czasów Cupiała i będę walczyć o mistrzostwo z Legią i Lechem RE: Ekstraklasa - Adzio23 - 14-05-2026 Co do Kwietnia to nadal nie mogę pojąć jak można przepalać kasę na taki pusty projekt jak Wieczysta, zamiast zainwestować w szkolenie młodzieży. Dla mnie niepojęte. Czy poważny gracz? Mamy w lidze Świerczewskiego, Jakubasa, Dobrzyckiego, jest wybitny strateg Mioduski. Wszyscy oglądają nasze plecy. I oby tak zostało
|