Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - rojber - 14-05-2026

Oby nie poszli "po swoje" tak jak w meczu z ArkąWink


RE: Ekstraklasa - pacal - 14-05-2026

(14-05-2026, 09:59)Mosina napisał(a): czysto formalnie, ich remis w Katowicach nie daje nam mistrzostwa

Czysto formalnie, nie daje nam mistrzostwa tylko jeśli przegramy z Radomiakiem.
Jeśli zremisujemy, to jak najbardziej daje.


RE: Ekstraklasa - raszko - 14-05-2026

Rozkminka na 7 stron a prawda jest taka, że jak tego nie dowieziemy to będzie wstyd przez następne 10 lat. STS i Fortuna dają kurs na nas 1.01 a Superbet 1.05.


RE: Ekstraklasa - galis - 14-05-2026

i wszystko w tym temacie, dwie piłki meczowe plus możliwość błędu Jagi jako dwie podpórki; czego tu się qrwa bać?


RE: Ekstraklasa - rojber - 14-05-2026

Ten od Wieczystej przejął 25% akcji skisłej. Docelowo będzie chciał wykupić całość.


RE: Ekstraklasa - galis - 14-05-2026

Farmazon, nic takiego nie miało miejsca - tak mówi Harry Potter.


RE: Ekstraklasa - koziołek - 14-05-2026

No cóż Kwiecień jest tyle lat koło Wisły i tak bardzo chce, że w dementi nie wierzę. Może nie teraz ale za jakiś czas.
Do tego Wieczysta to osiedlowy klubik tylko wyniesiony przez pieniądze ponad poziom do jakiego jest predystynowany.
Nawet w okolicy stadionu teraz budują tramwaj, tam nie ma przestrzeni na wielki klub...w sumie to jak kibiców ma mało.
Na dłuższą metę bezsensu.


RE: Ekstraklasa - Mosina - 14-05-2026

Królewski miałby się zgodzić na max własnie taki udział ewentualnego wspólnika a Kwiecień jest po pierwsze wielkim fanem Wisły, a po drugie bez sensu mu jest wchodzić do Ekstraklasy. to najlepszy moment na taki deal i myślę że teraz się wydarzy. z doświadczeń tego typu wiemy że dwóch wspólników to się wczesniej czy później kończy źle, ale może im ma się udać. czyżby kolejny poważny gracz?


RE: Ekstraklasa - secret - 14-05-2026

Myślę że trochę zderzą się z nową rzeczywistością ekstraklasy. Oni cały czas myślą że są "wielką Wisłą" z czasów Cupiała i będę walczyć o mistrzostwo z Legią i Lechem


RE: Ekstraklasa - Adzio23 - 14-05-2026

Co do Kwietnia to nadal nie mogę pojąć jak można przepalać kasę na taki pusty projekt jak Wieczysta, zamiast zainwestować w szkolenie młodzieży. Dla mnie niepojęte.
Czy poważny gracz?
Mamy w lidze Świerczewskiego, Jakubasa, Dobrzyckiego, jest wybitny strateg Mioduski.
Wszyscy oglądają nasze plecy. I oby tak zostało Smile