![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Zabal - 18-05-2026 Uzasadnij Uzasadnij proszę RE: Ekstraklasa - Pawlisko - 18-05-2026 Nie umiemy z nimi grać co ten sezon tylko potwierdził. Wystarczy sobie spojrzeć jaki mamy bilans. RE: Ekstraklasa - Antonio - 18-05-2026 (18-05-2026, 15:13)Icek napisał(a):(17-05-2026, 20:58)Antonio napisał(a): Za LKE są takie psie pieniądze, że idzie to zarobić jednym transferem out. Jak musisz przebudowywać skład to te puchary są jak kula u nogi bo w LKE nie ma miejsca na błąd. Jak walczysz o LM to sobie możesz przegrać jeden czy dwa dwumecze, wygrać jeden na koniec sierpnia z jakimś papudrokiem i grasz w pucharach. Będąc Legią z ich sytuacją kadrową musisz na szybko ogarnąć jakieś wzmocnienia, zagrać ich, jesteś też niewolnikiem tych wszystkich Kapustek bo przecież wszystkich ich nie wypierdolisz bo kimś grać trzeba. Legia bez pucharów może ze spokojem sobie działać. Kilku wyrzucić, kilku sprowadzić teraz, na kilku lepszych poczekać bo Papuszyn im ogarnie jakieś 1-0 z Piastem po rogu itd. Mogą w tym czasie dać pograć jakiemuś Żewłakowowi czy innemu który może odpali. Dlatego uważam, że jak oni się mają przebudowywać to lepiej niech to robią na rympał niż ze spokojem. RE: Ekstraklasa - MichalM - 19-05-2026 (18-05-2026, 21:04)Skorpion napisał(a): No cóż.. Arka spada. Szkoda zawsze to zgoda 68 minuta meczu. "Mistrz, Mistrz Kolejorz" RE: Ekstraklasa - rojber - 19-05-2026 (18-05-2026, 21:04)Skorpion napisał(a): No cóż.. Arka spada. Szkoda zawsze to zgoda Szkoda to jest umrzeć . W mojej ocenie dobrze się stało, tęsknić nie będę i mam nadzieje, że nieprędko wrócą do ekstraklasy. Wiem, że jest to nieco kontrowersyjne stwierdzenie ale po finale PP z nimi i po ich zachowaniu nie mam za grosz szacunku do nich. Do tego te gówniane mecze.
RE: Ekstraklasa - Zabal - 19-05-2026 Zgoda to jednak zgoda i nie bardzo mamy wpływ. Dlatego ciekawy byłem tej antypatii czy wynika ona z czysto sportowych czy jednak kibicowskich pobudek. Finał PP był wtedy wisienką na torcie no i nasza zgoda z ŁKS-em (no nadal jakoś mi ona nie pasuje) jednak spowodowała ze nasze stosunki robią się coraz bardziej napięte. A też ich jakość na wyjazdach znacząco się pogorszyła w ostatnich latach wg moich obserwacji. Sentyment jednak jest. RE: Ekstraklasa - lolas - 19-05-2026 przybliży mi ktoś co się w PP wydarzyło ? nie było mi dane ani tego oglądać i umknęło gdzieś to info ? RE: Ekstraklasa - Mosina - 19-05-2026 Gónik wygrał z Rakowem
RE: Ekstraklasa - rojber - 19-05-2026 A Lech przegrał z Arką
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 19-05-2026 (19-05-2026, 10:54)rojber napisał(a): Ciekawe czy to prawda, że Widzew był już prawie dogadany z Alim. Jeśli tak w którym momencie przed czy po kontuzji. Nie zdziwiłbym się. Tak samo jak nie zdziwiłbym się gdyby wykupili Palmę za cztery bańki jak my się nie zdecydujemy. I nie ma co się też dziwić Aliemu czy Palmie jak dostaliby pensje dwa razy taką jak proponowałby Lech. Ale z drugiej strony, taki Widzew przez swoich dziennikarzy może wrzucać takie śmierdzące śledzie do kieszeni, żeby siać ferment. Swoją drogą brakuje takich zagrywek z naszej strony, żeby tam poddymić w niektórych miejscach.
|