![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 19-05-2026 Tylko, że tam z tej zbieraniny ananasów nie ma kogo podebrać
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 19-05-2026 Serio macie aż takie mniemanie o Widzewie i Dobrzyckim, że stać go na pensje 2x tego co daje Lech? RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 19-05-2026 Już widzę jak Palma po bramce dla Zgierza podbiega do chorągiewki narożnej boiska w Skierniewicach czy Grodzisku Mazowieckim, i tańczy salsę z radości. Szanujmy się. Przecież oni zaraz lecą z ligi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 19-05-2026 (19-05-2026, 07:29)rojber napisał(a): Wyceniany jest na 7 mln euro. Jeśli zostanie królem strzelców to na moje za mniej go nie sprzedadzą. Pożyjemy zobaczymy. Zgadzam się. Jest taka opcja, że zostanie w Gdańsku. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 19-05-2026 (19-05-2026, 11:27)Antonio napisał(a): Serio macie aż takie mniemanie o Widzewie i Dobrzyckim, że stać go na pensje 2x tego co daje Lech? Transferowa dzicz jeszcze Cie nie przekonała do takiego myślenia? Tak, uważam, że Dobrzyckiego stać na to by płacić 2x tego co daje Lech RE: Ekstraklasa - Icek - 19-05-2026 (18-05-2026, 22:03)Antonio napisał(a):(18-05-2026, 15:13)Icek napisał(a):(17-05-2026, 20:58)Antonio napisał(a): Za LKE są takie psie pieniądze, że idzie to zarobić jednym transferem out. Ale przecież wątek nie dotyczy tego, czy w ich obecnej sytuacji lepiej mieć puchary, czy ich nie mieć, tylko kwestii finansów i to w perspektywie szerszej, niż jeden sezon i do tego się odnosiłem, ponieważ Ty na to swoją wypowiedzią położyłeś lagę, sugerując wprost, że można z tej kasy ot tak zrezygnować. Tak. Zrezygnować, ponieważ nie może być mowy o zastąpieniu jej kasą z transferów, gdyż gra w pucharach nie wyklucza takich transferów, a wręcz im pomaga. Więc brak pucharów to jest kilkadziesiąt mln PLN w plecy w porównaniu do sytuacji z pucharami. Oczywiście w kontekście, w którym się obracamy, zakładamy grę w fazie ligowej, bo przecież bez niej nie ma praktycznie kasy z tych pucharów, wręcz dalsze dywagacje o sytuacji kadrowej, przebudowie są w tym kontekście zbędne. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 19-05-2026 No oby się zjebali z ligi, bo tak będą siać ferment. Ale jak zostaną to może zmądrzeli a może nie zmądrzeli i będą przepłacać grajków jak niegdyś Wojciechowski. Wiadomo, że my aktualnie to nie ten kaliber co Legia, a Elitim czy Kapuadi to nie ten kaliber co Palma, ale jestem w stanie uwierzyć, że takiemu Palmie zaoferowaliby pensje powiedzmy 1,5 mln euro netto za sezon, podobnie zdrowemu Gholizadehowi. A u nas pewnie aktualny maks to bańka (i dobrze, bo nie ma co robić z budżetu kurwy). RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 19-05-2026 (19-05-2026, 11:49)rojber napisał(a):(19-05-2026, 11:27)Antonio napisał(a): Serio macie aż takie mniemanie o Widzewie i Dobrzyckim, że stać go na pensje 2x tego co daje Lech? Czym innym jest danie 6 mln za dowolnego kołka a czym innym wywalenie 2 mln rocznie kontraktu bo to sprawia, że wchodzisz na wyższy pułap płacowy z którego już tak łatwo nie zejdziesz. Zimą nowy kontrakt dostał Bergier który przecież przyszedł latem do Widzewa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 19-05-2026 Przecież tam jest kwas spowodowany tym, że ich stare grajki muszą kopać się po czołach za psie szekle w stosunku do tego, co dostają nowi, a którzy często okazują się bezwartościowi pod kątem przydatności do drużyny, co tylko dopełnia uczucia frustracji tych pierwszych. Wnosisz więcej jakości, a zarabiasz zdecydowanie mniej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 19-05-2026 To kto tam trafia i jaka jest tam atmosfera to jedno ale to, że Dobrzyckiego stać by lekkim dytkiem płacić krocie to drugie. Przyjdzie tam w końcu jakiś ogarnięty dyrektorek sportowy i znajdzie takiego Palme czy Aliego i powie, że to będzie kot ale trzeba mu sypnąć 2 mln euro rocznie to Dobrzycki to zrobi. Możemy zaklinać rzeczywistość ale wcześniej czy później oni się tam ogarną i takie kwoty mogą być dla nich jak najbardziej realne. |