Forum WL
Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9)



RE: Ekstraklasa - koziołek - 20-05-2026

Wg mnie macie wszyscy rację w kwestii licencji.
Lech by jej nie dostał, dodatkowo właśnie to miejsce w pucharach.
Na trybunach "dopingowaliśmy" porażkę z tego powodu.


RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026

Ten doping to pamiętam, tak jak poruszenie na forumWink


RE: Ekstraklasa - Podem - 20-05-2026

(20-05-2026, 08:42)rojber napisał(a): Ja żyłem w przekonaniu, że zagraliśmy ten jeden sezon na licencji Amici bo były puchary. Jeśli jednak były inne ku temu powody to z miłą chęcią się dowiem.

O ile mi wiadomo, były problemy w ogóle z otrzymaniem licencji dla Lecha, a Amica była w tym względzie stabilniejsza. Potem miał być powrót do "własnej" licencji, ale mecenas Masiota polecił się z tym wstrzymać po wybuchu afery Fryzjera i tak chyba zostało. Chociaż mogę się mylić, bo to po pierwsze było dawno temu a po drugie znałem sprawę głównie z mediów.


RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026

Tego mecenasa to jak przez mgłę pamiętam. Z resztą podobnie jak Ty wiedzę na ten temat czerpałem wtedy z forum czy mediów.


RE: Ekstraklasa - marekst - 20-05-2026

Wiedza, czy niewiedza, tak to dokładnie było. Ja myślałem, że Ty trolujesz z tymi pucharami Big Grin


RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026

Człowiek całe życie się uczyWink


RE: Ekstraklasa - marekst - 20-05-2026

A teraz tak mi się przypomniało, czy te puchary to Ci się nie pomyliły z Dyskobolią? Co zajęli chyba 4 miejsce ale likwidowali drużynę i my przejęliśmy ich miejsce w pucharach?


RE: Ekstraklasa - koziołek - 20-05-2026

To inna sytuacja ale też była. Wtedy człowiek się cieszył z miejsca pucharowego w Bytomiu jak z mistrzostwa...a i tak zdążyli bramkę stracić Big Grin


RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026

(20-05-2026, 11:06)marekst napisał(a): A teraz tak mi się przypomniało, czy te puchary to Ci się nie pomyliły z Dyskobolią? Co zajęli chyba 4 miejsce ale likwidowali drużynę i my przejęliśmy ich miejsce w pucharach?

Nie, to dwie różne sytuacje. W przypadku licencji i pucharów europejskich pamiętam bardzo mocne poruszenie na forum, co się z resztą przełożyło na doping podczas meczu o którym wspomniał koziołek.


RE: Ekstraklasa - marekst - 20-05-2026

Teraz coś mi zaświtało, że rzeczywiście nie chcieliśmy tych pucharów i chyba szybko właśnie odpadliśmy i było "po kłopocie"