![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - koziołek - 20-05-2026 Wg mnie macie wszyscy rację w kwestii licencji. Lech by jej nie dostał, dodatkowo właśnie to miejsce w pucharach. Na trybunach "dopingowaliśmy" porażkę z tego powodu. RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026 Ten doping to pamiętam, tak jak poruszenie na forum
RE: Ekstraklasa - Podem - 20-05-2026 (20-05-2026, 08:42)rojber napisał(a): Ja żyłem w przekonaniu, że zagraliśmy ten jeden sezon na licencji Amici bo były puchary. Jeśli jednak były inne ku temu powody to z miłą chęcią się dowiem. O ile mi wiadomo, były problemy w ogóle z otrzymaniem licencji dla Lecha, a Amica była w tym względzie stabilniejsza. Potem miał być powrót do "własnej" licencji, ale mecenas Masiota polecił się z tym wstrzymać po wybuchu afery Fryzjera i tak chyba zostało. Chociaż mogę się mylić, bo to po pierwsze było dawno temu a po drugie znałem sprawę głównie z mediów. RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026 Tego mecenasa to jak przez mgłę pamiętam. Z resztą podobnie jak Ty wiedzę na ten temat czerpałem wtedy z forum czy mediów. RE: Ekstraklasa - marekst - 20-05-2026 Wiedza, czy niewiedza, tak to dokładnie było. Ja myślałem, że Ty trolujesz z tymi pucharami
RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026 Człowiek całe życie się uczy
RE: Ekstraklasa - marekst - 20-05-2026 A teraz tak mi się przypomniało, czy te puchary to Ci się nie pomyliły z Dyskobolią? Co zajęli chyba 4 miejsce ale likwidowali drużynę i my przejęliśmy ich miejsce w pucharach? RE: Ekstraklasa - koziołek - 20-05-2026 To inna sytuacja ale też była. Wtedy człowiek się cieszył z miejsca pucharowego w Bytomiu jak z mistrzostwa...a i tak zdążyli bramkę stracić
RE: Ekstraklasa - rojber - 20-05-2026 (20-05-2026, 11:06)marekst napisał(a): A teraz tak mi się przypomniało, czy te puchary to Ci się nie pomyliły z Dyskobolią? Co zajęli chyba 4 miejsce ale likwidowali drużynę i my przejęliśmy ich miejsce w pucharach? Nie, to dwie różne sytuacje. W przypadku licencji i pucharów europejskich pamiętam bardzo mocne poruszenie na forum, co się z resztą przełożyło na doping podczas meczu o którym wspomniał koziołek. RE: Ekstraklasa - marekst - 20-05-2026 Teraz coś mi zaświtało, że rzeczywiście nie chcieliśmy tych pucharów i chyba szybko właśnie odpadliśmy i było "po kłopocie" |