Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Wg mnie macie wszyscy rację w kwestii licencji.
Lech by jej nie dostał, dodatkowo właśnie to miejsce w pucharach.
Na trybunach "dopingowaliśmy" porażkę z tego powodu.
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Tego mecenasa to jak przez mgłę pamiętam. Z resztą podobnie jak Ty wiedzę na ten temat czerpałem wtedy z forum czy mediów.
Liczba postów: 386
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
11
A teraz tak mi się przypomniało, czy te puchary to Ci się nie pomyliły z Dyskobolią? Co zajęli chyba 4 miejsce ale likwidowali drużynę i my przejęliśmy ich miejsce w pucharach?
Liczba postów: 386
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
11
Teraz coś mi zaświtało, że rzeczywiście nie chcieliśmy tych pucharów i chyba szybko właśnie odpadliśmy i było "po kłopocie"