![]() |
|
Ekstraklasa - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ekstraklasa (/showthread.php?tid=9) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
|
RE: Ekstraklasa - Róża - 14-06-2026 A Leśnodorski namówił Jakubasa na wyjebanie Stolarczyka i angaż Misiury. Na razie pozbywają się piłkarzy i zobaczymy, czy to nie koniec ich przygody z Ekstraklasą. RE: Ekstraklasa - Skorpion - 14-06-2026 Jakubas to mam wrażenie, że by chciał się pożegnać z Motorem. RE: Ekstraklasa - Róża - 14-06-2026 No na pewno nie chce wkładać swojego siana jak Dobrzycki. Chyba myślał, że bez inwestycji zagra w Europie. RE: Ekstraklasa - Skorpion - 14-06-2026 Czyli bez inwestycji albo z minimalną inwestycją myśli o czymkolwiek to droga donikąd. RE: Ekstraklasa - koziołek - 14-06-2026 Przecież on myślał, że jest najmądrzejszy więc nie będzie musiał dokładać i się uda. Pewnie dlatego mu się nie udaje bez dokładania i przepłacania własnych, sprawdzonych piłkarzy co skutkuje, że każdy prawie za darmo odchodzi. I wisienka na torcie bo chciał trenerowi i zawodnikom, działaczom dawać udziału w klubie. Przecież teraz trenera chce wywalić a pół roku temu chciał go udziałowcem zrobić. Ciekawe jak te udziału miały funkcjonować bo za parę lat mogłoby tych udziałowców być sporo. RE: Ekstraklasa - Róża - 14-06-2026 Trenera już wywalił a z klubu odeszło 2 najlepszych zawodników. RE: Ekstraklasa - Skorpion - 14-06-2026 A co się stało z tym zawodnikiem wartym 12 milionów Euro co to do Chelsea miał iść? RE: Ekstraklasa - koziołek - 15-06-2026 Jednak nie za często grał w I składzie Motoru i jego wartość jednak spadła Transfermarkt pokazuje 600 tys. EUR
RE: Ekstraklasa - Mosina - 15-06-2026 (14-06-2026, 17:59)Skorpion napisał(a): Pululu olał Widzew. Nawet oni nie są w stanie mu tyle zapłacić (co jest dość dziwne bo ile chciał tyle ile Lewy? ) Biorą Świderskiego. w jego przypadku to może wykątkowo nie chodzić właśnie tylko o kasę. Jeśli chce się wyrwać z Ekstraklasy to jest to ostatni dobry moment. W Widzewie może utknąć i przez 2-3 lata osiągać mniej więcej to samo co z Jagą. więc po co mu taki projekt - poza oczywiście wspomnianymi szeklami (14-06-2026, 19:21)Róża napisał(a): No na pewno nie chce wkładać swojego siana jak Dobrzycki. Chyba myślał, że bez inwestycji zagra w Europie. Tak średnio znam Jakubasa, ale raz mi wpadł w oko jakiś wywiad, z którego wynikała prosta filozofia – nauczyć klub być samodzielnym bez jego pieniędzy, jak już kiedyś odejdzie. Więc po pierwsze traktował to bardziej jako edukację i wsparcie lokalnego klubu, a po drugie wiedział, że jeśli zainwestuje (czytaj: wrzuci klub także na wyższy poziom obsługi kosztów), to po exitcie może to dla nich oznaczać natychmiastowy upadek. brzmiało to sensownie w sumie - Rutek zrobił to samo tylko powiedział że się nigdy nie podda
RE: Ekstraklasa - Róża - 15-06-2026 Rutek się nigdy nie podda i syn już jest namaszczony a Jakubas nie tyle chce słodszej herbaty od mieszania co zmienia łyżeczkę, bo mu Leśny powiedział, że będzie słodsza po tym. |