Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
A Leśnodorski namówił Jakubasa na wyjebanie Stolarczyka i angaż Misiury. Na razie pozbywają się piłkarzy i zobaczymy, czy to nie koniec ich przygody z Ekstraklasą.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Jakubas to mam wrażenie, że by chciał się pożegnać z Motorem.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
No na pewno nie chce wkładać swojego siana jak Dobrzycki. Chyba myślał, że bez inwestycji zagra w Europie.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Czyli bez inwestycji albo z minimalną inwestycją myśli o czymkolwiek to droga donikąd.
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
14-06-2026, 20:31
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2026, 20:35 przez koziołek.)
Przecież on myślał, że jest najmądrzejszy więc nie będzie musiał dokładać i się uda. Pewnie dlatego mu się nie udaje bez dokładania i przepłacania własnych, sprawdzonych piłkarzy co skutkuje, że każdy prawie za darmo odchodzi.
I wisienka na torcie bo chciał trenerowi i zawodnikom, działaczom dawać udziału w klubie.
Przecież teraz trenera chce wywalić a pół roku temu chciał go udziałowcem zrobić.
Ciekawe jak te udziału miały funkcjonować bo za parę lat mogłoby tych udziałowców być sporo.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Trenera już wywalił a z klubu odeszło 2 najlepszych zawodników.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
A co się stało z tym zawodnikiem wartym 12 milionów Euro co to do Chelsea miał iść?
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Rutek się nigdy nie podda i syn już jest namaszczony a Jakubas nie tyle chce słodszej herbaty od mieszania co zmienia łyżeczkę, bo mu Leśny powiedział, że będzie słodsza po tym.