Liczba postów: 73
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
1
Rozkminka na 7 stron a prawda jest taka, że jak tego nie dowieziemy to będzie wstyd przez następne 10 lat. STS i Fortuna dają kurs na nas 1.01 a Superbet 1.05.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
i wszystko w tym temacie, dwie piłki meczowe plus możliwość błędu Jagi jako dwie podpórki; czego tu się qrwa bać?
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Ten od Wieczystej przejął 25% akcji skisłej. Docelowo będzie chciał wykupić całość.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Farmazon, nic takiego nie miało miejsca - tak mówi Harry Potter.
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
No cóż Kwiecień jest tyle lat koło Wisły i tak bardzo chce, że w dementi nie wierzę. Może nie teraz ale za jakiś czas.
Do tego Wieczysta to osiedlowy klubik tylko wyniesiony przez pieniądze ponad poziom do jakiego jest predystynowany.
Nawet w okolicy stadionu teraz budują tramwaj, tam nie ma przestrzeni na wielki klub...w sumie to jak kibiców ma mało.
Na dłuższą metę bezsensu.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Królewski miałby się zgodzić na max własnie taki udział ewentualnego wspólnika a Kwiecień jest po pierwsze wielkim fanem Wisły, a po drugie bez sensu mu jest wchodzić do Ekstraklasy. to najlepszy moment na taki deal i myślę że teraz się wydarzy. z doświadczeń tego typu wiemy że dwóch wspólników to się wczesniej czy później kończy źle, ale może im ma się udać. czyżby kolejny poważny gracz?
Liczba postów: 388
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Myślę że trochę zderzą się z nową rzeczywistością ekstraklasy. Oni cały czas myślą że są "wielką Wisłą" z czasów Cupiała i będę walczyć o mistrzostwo z Legią i Lechem